Přejít na výpis diskuzí

Olga Zubová

OSOBNOST 30.6.2008 
76 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Zubová

    Paní Zubová, opravdu nám Vás a vám podobné nuly byl čert dlužen. To že jste bojovala za svoji věc ve své straně bylo legitimní, tak to má být. To, že jste prohrála svědčí o tom, že vaše myšlenka, nebo schopnosti nebyly na takovém stupni kvality, a proto musely ustoupit do pozadí.
    To co pak následovalo, je nejnechutnějším parazitizmem na mandátu, který vám byl svěřen. Ten byl strany, která navíc svým významem stála na pokraji politické scény.
    Vy jste však po neúspěchu s Bursíkem nesnesla vlastní porážku a začala se mstít na celém státě s dopadem na celou Evropu.
    Taková osvícená nula!!! má najednou díky nedokonalému parlamentnímu systému možnost hýbal celou politickou scénou.
    Člověk jde po nějaké cestě a buduje si cíl aby po něm neco pozitivního zbylo.
    Z vašich aktivit, navíc v poslední době trapně finančně podporovaných, však bude jen smrad, který navíc ani do té budoucnosti nedorazí.
    Libor
  • paní Zubatá

    Dobrý den paní Zubovová,jak se vám spí v noci,co si vyprávíte s vaším svědomím když zvracíte z vašich rozhodnutí..
    Proč si děláte z lidí legraci a svým hloupým nezodpovědným jednáním poškozujete bohužel celý národ..Já být váma,docela bych se styděl a ani nikam moc nevylízal natož někam kandidoval..
  • Drzost bývalé učitelky

    Proč mě musejí nasírat ještě neodstraněné boardy se zubící se Zubovou na zeleném pozadí z minulých evropoských voleb a již se mi zvedá žaludek z boardů oranžových s toutéž osobou sice již méně se zubící. Tato persona je asi schopna v boji o výhodný post u žlabu udělat cokoliv. Nedivil bych se, kdyby příště pózovala nahá s roztaženýma nohama na pozadí bolševické červené. Lidská drzost nezná mezí, čehož je tato neschopná dáma zářným příkladem.
    Mirek
  • I love ZUBOVÁ!!!

    je SUPER!!
  • vše pro zradu

    Opravdu při pohledu na vás se mě chce zvracet. Ale to je věc každého, někomu je i hůř. Co na to rodina, možná že se i za takovou osobu stydí.
  • Za peníze cokoliv.

    Jďete už konečně do hajzlu!

    Co jste to z politiky udělaly?
    Já až půjdu volit,tak už to nebude ani ČSSD
    či ODS .Vy už jste tak prolezlí intrikama
    že už Vás rozumný člověk nemůže volit.
    Vy jste paní Zubová tou poslední kapkou!
  • fuuuj

    Paní Zubová rezignujte prosíííím....jste ostuda národa.
  • fuj tajbl

    Tahle krááááááááva shodila vládu,..,předsednickou,..,a teďka de do parlamentu,..,.,je mě z ní nablití.,.,,..,
  • kráča

    Kdepak, soudružka Zubová je opravdu Kráča na entou. *13*
  • Ach ty bezpracné peníze

    Paní zatím poslaňkyně, Vám nejde o ekologii, ani o nás chudé, jde Vám o koryto, myslíte si vážně, že Vás budem volit. Už té ostudy ve světě bylo dost.
    Zdraví nezdravý Oskar.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit