Přejít na výpis diskuzí

Olga Sommerová

OSOBNOST 27.2.2008 
9 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Kecy o Babišovi

    Moje babička by řekla: "Hloupá husa, chce se jenom zviditelnit!"

    A já si to myslím taky.

  • Dobrý den, Vážená paní Sommerová, Česká televize je možná Vaše, moje asi ne a přitom mnoho let stále poctivě platím poplatky. Zkuste pod petice psát - financuji své projekty prostřednictví ČT. Pak možná všichni pochopí ....
  • Nevím,zda tímto přispěji do diskuse,ale chtěla bych email na p. Sommerovou,ale nevím jak na to? Jinak se mi líbí její tématika,kterou se zabývá ve svých dokumentech.
  • Přečetl jsem si o Vás vše co zde bylo zřejmě Vámi napsáno. Jsem stejného názoru jako Vy k rovnoprávnosti žen. Proto jsem se rozhodl do senátních voleb v roce 2014 nominovat 27 žen s cílem dosáhnout obsazení celého Senátu senátorkami. K realizaci mého úsilý mně můžete pomoci pouze Vy a to přesvědčit ženy, aby šly k vobám a voliliy své kolegyně. Žen voliček je o cca 100 000 vic než mužů a ještě málo k volbám chodí. Jste-li přesvědčená o mé pravdě, prosím ozvěte se mi, abychom mohli koordinovat své úsilí. Nejde-li dosáhout rovnoprávnosti žen ze zdola, zkusme to z hora. Na Vaší odpověď se těším. Dobrou noc Schneider.
    • Bože můj. nespadl jsi z višně na záda? Naštěstí už v r.2014. *1*
    • Ve slově úsilí nemůže být jako poslední písmeno "y". Vaše znalost gramatiky je patrně na stejné úrovni jako znalost tzv. genderové problematiky. Chtít, aby byl Senát ČR obsazen pouze ženami je, mírně řečeno, pitomost, se kterou by jistě nesouhlasila ani tvrdá zastánkyně ženských práv, paní Olga.
    • K realizaci Tvého úsilí by Ti měl někdo pomoci s gramatikou.
  • co?

    ta může tak akorát nadávat na komouše...at jim vlastně poděkuje.. *8*
  • prodám

    Prodám knihy O čem sní ženy 1,2,3 a O čem sní muži.
    Levně.

    Zájemci, dejte mi prosím vědět na e-mail.
    n.natalie@atlas.cz

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit