Přejít na výpis diskuzí

Olga Šípková

OSOBNOST 13.4.2008 
14 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Co dokázala?.že cvičí?takových žen je tisíce jen se s tím a se svými obličejovými vrásky necpou do televize.No dejte ji řád od Zemana a začne i zpívat s Hůlkou
  • Olga je milá a výborna cvicitelka .Díky ní se cítím skvělé.Škoda,že nevyšlo další DVD.Hned bych ho měla doma.
  • Obdivuji Olgu od mých dvaceti let,je to skvělá moc sympatická žena,suprová cvičitelka a těch dětí co naučila skvěle cvičit,těch bylo opravdu hodně,dodnes je můj vzor,usměvavá skvělá žena a přeji ji,aby nikdy neztratila úsměv ten jí moc sluší,přeji hodně zdraví
  • no,vypadá jak chlap,tvar ma slachovitu *11*
    • Nahodou je stale kočka!!!Kdybys ji měl ,tak bys slintal jak bernardyn. *2*
  • Olga je nejen krásná, ale i velice sympatická.Můj vzor. *3*
  • Olga je na svoje léta strašně sešlá.Postava good,ale obličej jak stará ženská *10*
    • Tak to není vůbec pravda. Je krásná a sympatická.A hlavně něco umí. Žádnou starou ženskou nevidím.
  • Ten, kdo psal její životopis, nejspíš nechodil do školy. Pravopis pro ně musí být naprosto cizím pojmem. *12*
    • naprosto souhlasím *10*
  • mě se zdá, že Olga je dost podobná herečce Heleně Bonham Carter... *4*
  • Olgo pořád jste krásná atraktivní ženarqh
  • Zrovna v této době cvičím podle jejího DVD a fakt super.. baví me to, cítim se lip a vzhledem i k omezení jídla jsem zhubla už o 11kg.. moc děkuju a přeji hodně úspěchů :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit