Přejít na výpis diskuzí

Oldřich Nový

OSOBNOST 31.12.2006 
16 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Oldrich Novy mel dokonale charisma a prijemny,vemlouvavy a nezamenitelny hlas.A navíc mel image gentlemana.V jeho době to ještě něco znamenalo.Dnes uz se to nenosi-BOHUZEL!
    !
  • Olda mně připomíná mého současného ctitele.
    V televizi v podání např.Kristiána to vypadá dobře,ale ve skutečnosti je to tragédie.
    To mi věřte dámy *4*
    • bylo mi sladkých šestnáct,když jsme se políbili s bratrem mé babičky,dvořil se mi jako oldřich,já málem podlehla...a to měl vyndavací zuby!!
  • Dotaz

    Moc prosím, mamka si již nějaký čas láme hlavu, z čeho je:...pro divadlo Floridor, pro dívčí klášter Celestén....Nemáte to někdo náhodou? díky Milda
    • Opereta Mamzele Nitouche (Mamzel Nituš)

      Miroslav Čepelák, Praha
    • kvetka.jonasova
      mamzelle nitouche...F,Herve http://www.kralovstvimluvenehoslova.cz/viewtopic.php?f=50&t=5173&p=141233&hilit=herve#p141233
    • Je to z operety Mamzelle Nitouche (Mamzel Nituš).Zpracování známé operety Florimonda Hervé. Libreto L. Milhac a A. Millaud. Překlad a úprava O. Nový Opereta Mamzelle Nitouche (čti Mamzel Nituš), česky slečna netykavka, měla premiéru 26. ledna 1883 v Paris Variétes. Chovanku kláštera Denise de Flavigni se rozhodnou rodiče provdat za důstojníka Champlatreuxe. Odvést domů ji má jeden z kněží Célestin. Jenže Célestin napsal pod pseudonymem Floridor operetu, která má právě ten den večer premiéru a tak ji samozřejmě nechce zmeškat. Celou situaci zaplete i sama Denise, když Célestinovu hru objeví a po přečtení se jí tak zalíbí, že přinutí Célestina, aby ji vzal s sebou na představení. No a v divadle bude i zatím nic netušící mladý Champlatreux.
    • Re: Dotaz

      Ahoj . Najaře budu bourat chalupu v Zákolanech po O. Novém . Kdyby měl někdo zajem o něco na památku tak se ozvěte .
      • jaromirfarnik

        Re: Re: Dotaz

        Tak to bych měl také zájem ale fotka,program,plakát,smlouva,vizit ka,klobouk,či vůbec něco osobního to asi nebude že ? A kdyby náhodou ano ,tak sbírám vše po ON.
        • Re: Re: Re: Dotaz

          Ozval se Vám pan Benda ? Ohledně drobností po O.N.
          Děkuji za zprávu I.K.
          • jaromirfarnik

            Re: Re: Re: Re: Dotaz

            Pokud je dotaz na mne ,tak pan Benda se neozval. mob- mám 739218171 *9*
      • Re: Re: Dotaz

        určitě bych zájem měla,byla by to škoda,obrovská škoda,ozvěte se prosím ,tel 777575887 dekuji Iva *4*
    • jaromirfarnik

      Re: Dotaz

      Nedávno vydal Radioservis na CD
    • koreta

      Re: Dotaz

      Je to ze hry Mamzelle Nitouche.
      Rozhlasovou nahrávku s O. Novým nedávno vydal Radioservis.
  • buginka002

    Byl.....

    to úžasný a ve své době určitě velmi uznávaný herec, který je pro mě velmi fascinující osobností prvorepublikového filmu *14*
  • nesrovnalosti

    Chybí část filmů, ve kterých se pan O.Nový objevil...včetně zřejmě posledního účinkování ( domnívám se, že seriál Taková normální rodinka tím byl). Pročpak je databáze neúplná? *9*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit