Přejít na výpis diskuzí

Nora Mojsejová

OSOBNOST 26.1.2011 
14 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Luky1987

    Nesympatická osoba velmi🤮

  • tenhle chlap mi není sympatickej 

  • Luky1987
    Mne je tiež nesympatická Mojsejová a ked ju vidím je mi zle
  • littleandrew
    This way, I greet all who know me from the street or directly or give me some HELP EITHER food or money. DAY 4 July 2013 I took the boy on a wheelchair. CLEARLY it is not always easy But it gives me strength when HO VYDIM how happy how happy they may not be in the constitution but it has its being which I'M outfitted with friends.What is interesting myself have a height of 135 cm. Despite all the problems helping him.NO LOST THE SITUATION need some lifters Electrical utilities like the tub. WHEN I took him weighed IS 40kilo wheelchair.Now my weight is about 70kilo AI pulled his body.We have a small bathroom and we'd needed JACK tailored by the main ME relievedROBERTAtransferring from the wheelchair into the tub.
    IF ANYONE WOULD HELP FINANCIALLY usage and thank you in advance
    WE bank account with air-EUROPE CZECH REPUBLIC CITY OSTRAVA
    Account number: 1065021018/3030
    IBAN: CZ53 3030 0000 0010 6502 1018 *3*
  • Všetko najlepšie Nora ako sa máš na slobode ? *5* *5*
  • tak tenhle pan je mi hodne nesympatickej *1* *1* *1*
  • nika1991
    Nora je spis truba *4* *4* *4* *4* *4*
    • A ty si dělnická třida, že? U rýpanci, zakomplexovaní chlapy
  • Nora není hloupá, ale je vulgární, což jí ubírá body až do mínusu. Je to "žena" asi jako já jsem papež. Jestli si myslí, že když podniká mezi muži, že se i jako oni musí chovat - takhle se ani ty ocasaty hová..a nechovají.
  • mírná kritika

    Milá Noro, pořad "Šéfka" sleduji ze zahraničí se záznamu, ale vytkla bych trošku píp výrazy, když člověk vystupuje v médiích, neměl by být vulgární, pak snižuje své ego, že je to "dlaždič" a ne zrovna moc slušný podnikatel. Peníze jste jistě vydělala tvrdou dřinou a těžkou prací, takže se před milióny diváků, co Vás sledují, prosím, neshazujte. *13* Jinak jde vidět, že tímto pořadem i vychováváte managery a obyčejní lidé mají možnost nahlédnout, s jakými problémy se manager potýká. Za to Vám patří dík. *3* *5*
  • šéfka

    Vůbec se nedivím že tento pořad nemá sledovanost.Lidé si u televize chtějí odpočinout,pobavit se a ne koukat na takovou šerednou vyžranou medvědici,ale to by ještě nevadilo kdyby nebyla tak neskutečně nesympatická.Přesně prototyp člověka kterého lidi vidět nechtějí.Tentokrát jsi Primo opravdu přestřelila.Dále jsem četl článek že její muž se nestýká se synem protože ona ho nesnáší.Co to je za chlapa který si neumí uhájit své dítě?A co je ona když nesnáší dítě člověka kterého miluje nebudu popisovat.Zkrátka si myslím že si s ní Prima pěkně zavařila.
    • A ty víš přesný důvod, proč Nora nesnáší syna toho alkoholika? Já se třeba s dětmi svého manžela z prvního manželství rovněž nestýkám. Znám jeho první ženu a o kontakt s jejím výplodem nemám zájem. Navíc na tátu děti pořád donášejí, takže není o co stát ani z mé strany.
      • ty budeš taktéž pěkná mege.. *12*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit