Přejít na výpis diskuzí

Noah Scott Ellenwood

OSOBNOST 20.3.2011 
229 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Když se Noah objevil v televizní soutěží a já zrovna dělal svářečský kurz v Dětmarovicích kde v kantýně jsme komentovali soutěž.Všichni soutěžíci byli neznámi až na Noaha. Nekontrolovaně jsem řekl jak skvělé má rodiče, krásně zpívají a poznám celou rodinu. Odkud? no z církve do které chodím a mohu se sdílet. Táta taky působil na křesťanské stanici sboru v Karviné.To za účasti a podpory rodiny.V tu chvíli se lidé co seděli spolu u stolu ale také tři sousední sesedli k jednomu tj nášmu a ptali se kdo to je a jak se dotali sem a proč. To otevřelo téma pro které žijou a zvěstují. Tím je Ježíš a víra v něj. Zvěstovat tajemství žívoucí lásky.Řeknu vám na ten den vzpomínám rád. Ten den jsem měl strach protože lidi kolem mne byli narkomani, propadali alkoholu, kriminální minulost. Touha jím říct co i já věřím, kým je pro mne Ježíš a co pro mne znamená a co způsobil v mém životě. Tak jsem se Boha v to ráno zrovna ptal jak zrovnajim říct poselství. Od Noaha k Bohu se orátilo téma a diskuze.Překvapily mne nejvíce pozitivní názory a naslouchání. Spousta otázek a živé názory. Tak díky za Noaha a jeho rodiče že jsem je poznal. To proto, že jsem dříve poznal Ježíše a tak mohl se ocitnout v této skvělé společnosti. Stojím si za Bohem a nimi. Jsou neoddělitelní. Až je potkáte zeptejte se . S úctou Peter Putnocký
  • Noaha Ellenwooda je můj hrdina. Kiss me*14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • roman.kaduch.1
    Ahoj! Mám tě moc rád ty můj kamaráde.
  • Jééééje,on je narozený na stejný datum,akorát rok je jiný :)))
    • U mne totéž *2*
  • u nás měl koncert ve škole *1*
    • Hej no to je toho :D On chodil do stejné školy jako já a mluvil se mnou :P
  • stale si myslim ze mel vyhrad on on totiz umi krasen spivat a je roztomilej
    *3* *3* *3* *1* *1* *1* *14* *14* *14*
    • nauč se psát.. *1*
  • a já ho kdysi potkávala pravidelně jednou týdně *3* *15* *2*
  • ja ho milujem a stale si myslim ze on mal vyhrat super star odkedy vipadol od vtedy som nepozerala super star tak uz len na buduci rok *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1*
  • Děkuju Holky! a miluju vás!! *14*
  • Náhodou já jedu na sraz Noah´s Ark a jeho konzert takže sklapněte,že je teplouš atd.....!! a je hezký a je důkas toho:že Týna břečela v Super Star když vipadl,takže sklapněte s tima naávkama!! :( *13* *9* *8*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit