Přejít na výpis diskuzí

Nils Althaus

OSOBNOST 31.1.2008 
78 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • nio si takovej jako v brejkautu jestili jo tak te muluju ti a pulpo ste promne všechno a kolik mu tak bilo 17 moza ale proste *14* te miluju moc *14* ti a pulpo a ste takoví kamaradai fakt a nebo ne ale proste vas miluju moc moc *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • seš užasnej a moc krasnej a máš krásně vypracovany tělo :**
  • Kolik mu tak bylo v breakoutu ? :)..jinak skvělej herec..zamilovala sem se do něj ale jenom ve breaoutu..nejlepšší film všech dob!! *3*
    • když je nar. 81 a breakout byl natočen 2007 tak si to můžeš spočítat přeciže mu bylo 26 ;-)
    • je nadherny...ty jeho oci..horim..
      *16*
  • break dance nej tanec *1*
  • No ja jsem zamilovana uz skoro 4mesice a porad ho moc miluju. On je proste uzasnej. je to muj milacek...
  • Jojo, je to boží herec, jako Nia nehorázně neskutečnej, ale zamilovat se do něho.. ?.. není to hloupost, můžete ho mít bůhvi jak rádi, protože je opravdu dokonalej, ale zamilovat se, je psortě divný..:)*
  • on je proste tak sladkej a jako N ia mega hodne *1* *14*
  • nejvíc sexy kluk
  • Nia je strašně moc krásnej. Miluju Ho. On a Breakout. nejky. Kdyby nehrál v breakoutu tak to není takovej film jako je. Miluju ho nehorázně moc. zdál se mi sen že jsem s nim chodila. Ale byl to jen sen. Škoda že to není realita. Hned bych ho brala. Je škoda že je Švícar. (pozn. narodil se v Bernu). No jo no takový jako je on v ČR nenajdem. Je úžasnej, dokonalej, nádhernej. Miluju ho. Je to muj Miáček, mazlíček, brouček, mimíšek, atd..... Kocourek muuuj... MIluju Tě Lááááásko
  • Nils je prostě úžasnej. V Breakoutu hrál moc dobře. Do některejch scén dal celý srdce. Jak sem se poprvý koukla na Breakout tak sem se do něj šíleně zamilovala.... A asi nejsem jediná. Nejvíc se mi libil když tancoval v ty cele nahej do pul těla. A pak se mi libil Final Battle. Pěkně to Spiritovi nandal. Nia je protě dokonalej. To tělo....Jo a Nils hrál taky ve Vandalech. Taky hustej film. Viděla jsem jen ukázky..MILUJU HO Nejvííííc. prdelka moje...Miluju Tě NIO....

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit