Přejít na výpis diskuzí

Nikola Hronová

OSOBNOST 17.6.2007 
21 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Hele ty ,,Simonko" co když prostě neví že je na Osobnostech.někdy bych být tebou držela hubu *12* Já si naopak myslím že jí to na profilovce sluší ale ten kdo nemá smysl pro styl to nemůže vědět *3* *3*
  • Bože ...!!!!!!!! Určitě je trapná, kdyby si alespoň dala jinou fotku.. *16* !!!!!!!
    *15*
  • teruska je blba co si o sobe misli a vite co je _____________no radši toani nebudu řikat *12* *12* *12* *12* *12* *12* *12* *12* *12* *12* *12* *12* *12* *12* *12* *16* *16* *16* *16* *16* ALE NIKI JAKO HERECKA JE FAJN ale jestli doopravdy je to nevim snad jo
  • otázečka

    nevíte někdo v jakym filmu bude nikolka hrat, a nebo v jakym hraje, sem její velkej fanoušek a moc mně to zajímá...
    • Zdar tady Niki :), ja uz nehraju :)a asi ani uz nebudu hat moc jsem to nezvladala se skolou a tak... jinak diky za podporu ;)
      • Ale hrála si celkem dobře *4*
    • urážky

      ti kteří jí úráží jsou blbečci kteří chtějí upoutat pozornost....Nikola je fakt úžasná holčina která hlavně neni namyšlená jako v ulici.....ona sama mi řekla že když se vidí v televizi tak se sama diví jak se tam chová ale že je to prý v cénáři a že s tím nemůže nic dělat....opravdu je jinak fajn holka, a jak si ostatní myslí že když je člověk slavnej a chodí ještě do školy tak že je tam nejoblíbenější.....bohužel vás sklamu nikola neni nijak populární ve škole....všichni jí berou jako obyčejnou holčinu ze 7dmý třídy....a prostě je to good holčina a když jí neznáte jinak než z televize tak jí nesuďte..až jí poznáte tak jako třeba já na těláku nebo tak tak pak suďte když jí budete znát dlouho...a navíc nikola mě podržela v hodně špatných dobách což jsem jí vděčná jinak bych asi už na škole nebyla
  • kajca3

    niki

    ahoj s niki jsem chodila do tridy jako kamaradka neni moc dobra ale jako"hereckaů docela jo.
  • _t_e_r_u_s_k_a_

    twéé

    Přestaňte ju tady do piče urážet twé ... voe vy ste tam někde z vidlákova máte hadry made in china bydlite nekde na statku a ji tady budete rikat ze to je stetka jo ?!
    A prej co tady dela... pičo co tady DĚLÁŠ TY ?!! Jestli se vám něco nelíbí ... zmáčkněte ten cervenej krizek v pravym rohu obrazovky .. a nevis pico
  • Nechápu

    Nechápu proč ji nadáváte a hele nevíte někdo jak se jmenuje vlastním jménem František Hrubí z ulice??????????
    • Re: Nechápu

      HRUBÝÝÝÝÝ *16*
    • Re: Nechápu

      František Hrubý z ulice se jmenuje Matyáš Valenta... *14* *4* a Nikča je moc nadaná herečka a v ulici hraje mooocinky dobře. *3* *4*
      • Re: Re: Nechápu

        jo dík za odpověď a taky si myslím že je Nikča velmi nadaná
  • nic

    dete vsici co ji urazite do pr*ele. narozdil od vas neco dokazala...vy ste nuly taak ji laskave prestante nadavat...a zamyslete se nad sebou.. *16*
  • helenkaaa

    Já taky!

    jo, já taky já a Nikča sme se narodily ve stejnej den přesně, já jen v Mladé Boleslavi *4*
  • Lukáš

    hele přestante tu někoho urážet podívejtese na sebe co ste dokázali vy tak vy ste dokázali hovno ale anežka je dobra hereška tak tady ju nikdo urážet nebude tak si uvědumte neš pisete co vlástně pišete Lukáš

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit