Přejít na výpis diskuzí

Nikol Šneiderová

OSOBNOST 8.6.2008 
52 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Niekoľko mesiacov som žil v pocite že to je moje dievča vôbec som netušil že to je česká speváčka...na pokeci niekto vytvoril profil s jej fotkami a údajne sa mala volať Dominika Michaela Paris. Niesom jediny kto sa nechal nachytať. Si naozaj pekná v mobile, počítači som mal záplavu tvojich fotiek no ked som zistil že je to všetko inak.... a ked sa teraz pozriem na tvoju fotku je mi do plaču pretože som žil pocitom že mam nadherne dievča ktore som mal každym dnom vidieť lenže sa to stále oddiaľovalo čo mi bolo divné. Je toho strašne veľa no toto je len zlomok z toho čo sa deje.
  • Ahoj asi omdlim tvou krásou niki
  • co ti je tak rekla ze ma vyzdobeny pokoj jejima fotkama a co ma byt vadi ti na tom neco? *10*
  • ahoj niki taky jsem faninka velka mam te rada jako tynka jste moc krasny holky hezky zpivas a jsme stejny znameni *4* odepis mi prosim
  • kaculinko to si psala vsem kockam ze mas vyzdobenej pokoj jejima plakatama a podpisama tak nelzi *16*
    • kaculinka2012
      hele ty pátej angle jestli jsi holka tak abych to řekla slušně hloupá jestli si kluk tak taky ale do toho ti nic není. Jsem prostě veliká fanynka a je to moje rozhodnutí tak se do toho nemotej jasný? *16* *16* *16* *10* *10* *10* *12* *12* *12*
  • kaculinka2012
    ahoj nikol jaky je to bejt slavna? Pls odepiš. *1* *1* *1* *3* *4* *5* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1*
  • kaculinka2012
    ahoj nikol jsem tvůj největší fanoušek (vím že to říkají všichni ale já to myslim fakt). Hele byla jsem 2krát nebo 3krát na tvim vystoupení na pardubickym závodišti na děcký den. Byla jsi dokonalá ale prosím jestli znáš tudle stránku tak mi něco odepiš klidně i tvrdé y. Já mám skoro celý svůj pokoj vyzdobený tvýma plakátama a fotkama a podpisama a všeho možného ale teď se s tebou už asi nikdy nesetkám, protože na závodišti pracuje můj děda s kterým jsme se tak trochu pohádaly ale jinak na tvůj koncert nemůžu protože mě mamka nepustí. Víš co by pro mě znamenalo kdyby jsem se s tebou nebo s ostatníma kočkama potkala? Asy bych omdlela tak prosim odepiš
  • Ahoj Niky jaký je to bejt nejstarší je to good nebo bad.Nikola *1*
  • Saries1212
    Ahoj Nikol. Já ti přeju k 14tinám hodně štěstí zdraví kluků a úspěchů v DC aji v reálném životě !!! *14* *4*
  • ahoj jak je !!! *4* *4* *4* *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit