Přejít na výpis diskuzí

Nelly Furtado

OSOBNOST 31.12.2006 
131 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • co takhle nějaky koncert u nas v ČR ? nevite někdo něco ?
  • oelli
    Happy birthday!!! Všechno nejlepší Nelly!!! *3*
  • Všechno nejelepší k narozeninám :D :D :D si mooc dobrá zpěvačka jen tak dáál
  • Všechno nejlepší k narozeninám, hodně štěstí, zdraví a lásky a i když si to asi nepřečtes, když je to na čský stránce tak to stejně stojí za to!!! *3*
  • Všchno nej k narozkám Nelly.I když si to nikdy nepřečteš, tak stejně všechno nejlepší. *15*
  • Anna Bílková

    Už jsem psala o maji rosarii.Asi to nikoho nezajímá ale co.Ale doufám že mi tady na osobnostech dovolí udělat profil Anně Bílkové.Začala se věnovat opernímu zpěvu teprve někdy ted,ale je dobrá a asi bude zpívat nějaké volkály v Carmině Buraně.Takže má Patricia Janečková konkurenci.Napsala I písničky :Happy Brithay,13.Romeo and Julie a taky The Horror *3*
  • Znáte Maju Rosariu?

    Je málo slavná ale super.Skvělá zpěvačka známá ve španělsku a asi někde v jížní americe.Zatím má tři písničky ve španělštině.Já jsem byla ve španělsku na takových břišních tanečnicích a ona tam byla jako host a zpívala tam písničku Boibo,Italliano,Badapasté bota.Jestli chcete,pošlu vám její obrázky,fotku kde jsem s ní a taky nahrávky těch písniček a video.A taky o ní dělám web:Majarosario.wbs.cz
    Mohla by se vám líbit protože zpívá stejně podobný styl jako nelly a le přitom uplně jinak.(I když já mám raději shakiru,avril a pink) *3*
  • Delly Crutado

    Je větší než jsem si myslel....155 wow *8*
  • NAROZKY

    VŠE NEJLEPŠÍ. *3* TVŮJ 101.LETÝ DIVOKÝ OBOJETNÍK. THE END.
  • :-D

    Nelly Fujtájbl
    • teteptak

      Re: :-D

      ona umispivat dobre,NAROZDIL OD TEBE!!! *8* *5*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit