Přejít na výpis diskuzí

Natalia Tena

OSOBNOST 14.4.2007 
22 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Vampirecat
    ty fialový vlasy ji hrozně slušely. *14* *3*
  • abigor

    PROSÍM...

    Prosím vás...jak bych mohla vytvořit filmovou postavu?...nemůžu najít editaci pro filmovou postavu...děkuji moc
  • Nymfadora

    Rowlingová je kr*va *10* (sorry že to řikám takhle) Tonksovou zabije Frda zabije Severuse zabije George příjde o ucho Lupina zabije. Proč? Neni normální! *16*
    • je to valka co stim nadelas *3*
    • O to jde! Rowlingová je moje oblíbená spisovatelka a získala si můj respekt díky tomu, že dokáže v knize zabít hlavní postavy. Naprosto souhlasím s Vampirecat. Kdyby tam někoho zabili a pak by záhadně ožil, tak by to bylo pořád to samý do kola *1* *1* *1* Jako říkám, že je mi některých fakt hodně líto, ale kdyby neumřeli, tak by to ani nedávalo smysl. Protože kdyby Severus neumřel, tak by Harry neviděl jeho vzpomínky v myslánce, ale Severus by mu to (možná) řekl, ale to by to nemělo kouzlo!!! *1* *1* *1*
    • Vampirecat
      hele vždyť je to jen kniha a film, jinak by to byla naprostá nuda a ztráta času kdyby nikdo nepřišel o život. To by taky mohla napsat ,,byl jednou jeden kluk,jmenoval se Harry Potter a až vyrostl byl přijat do kouzelnické školy jménem Bradavice, a jak byl v šestým ročníku zamiloval se do své Ginny, kterou si pak vzal,měli spolu tři děti a žili spolu až do smrti a Voldemorda navštěvovali o čaji o páté" trochu nuda a zní to jako životopis *16* *16*
    • Re: Nymfadora

      Uplně s tebu souhasim....Aj Alastora zabije a Siriusa...=((( Lupin a Sirius a Nynfadora mě mrzíí uplně nejvíc...ale nejvic Sirius....ale aj tak to přehnala!!! :-/// =((((
  • To je fakt uplně nejlepší herečka, v Harrym Potterovi spolu s Evannou Lynch ( Lenka Láskorádová), ale i mimo Pottera!!!!!!!!
  • parket..a

    :-)

    Možná není jedna z nejkrásnějších, nicméně v roli Nymfadory Tonksové jí to fakt seklo...takhle by mohla vypadat i ve skutečnosti...ten ohoz a vlasy..paráda =)
    • hhhggg

      Re: :-)

      Jjj stačili by delší vlasy.
  • gf

    Myslim že Natalia neni jedna z nejkrásnějších hereček, ale hrát umí opravdu skvěle...
    Řekla bych že se víc hodí na drsné typy postav... Nymphadoru však zahrála skvěle není co dodat... aspoň si jednou zahrála někoho nemotorného vtipného a trhlého!! *1*
    • andy-006

      Re: gf

      Mám jí docela ráda. Když hrála Nynfadoru tak ty vlasy měla pěkný. A máte pravdu. Tu Nynfadoru zvádla na 1 *4* *3* Jsem ráda, že bude s Lupinem, ale škoda, že umřou *9* *9* *9* *9* *9*
  • d

    no jenže ona tym takhle ty vlasy má mít protože je smutká přečti si HP a pak komentuj... *7*
  • maggie000

    Ehm...

    Myslím, že v HP6 se jim ty vlasy moc nepovedly...vypadá strašně, v HP5 to bylo lepšíí... *3* *1*
  • lennina

    mám jí ráda,ale ty vlasy jak teď má hnědý,vypadá staře *9*
  • Werushka

    Tonksnová je jedna z mých nejoblíbenějších postav,bude jí to určitě moc slušet s Lupinem,ale škoda že oba zabijí zrovna když spolu budou mít děťátko:( *9* *8* *16*
    • hhhggg

      Re: Werushka

      Pro informaci Tonksová *15* ne Tonksnová *13*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit