Přejít na výpis diskuzí

Natalia Sadness

OSOBNOST 9.8.2010 
62 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ahoj kote, nič v zlom ale tvoje usta su stvorene iba na jednu vec, a rozpravanie to nie je :D
  • Přeji vše nejlepší k dnešním krásným 18 narozeninám :)
  • Je to hezká holka,až bude trochu starší,bude super.Myslím že hloupá není,jen mladá
  • Narodila se v roce 1995,ne v roce 1996 jak je tady uvedeno..Je jí 17 let
    a má údajně silikony..víc asi netřeba dodávat..
  • jako je celkem hezká, ale tupá jak tetřev....strašně namyšlená a má hlas jako když kvílí prase, když ho na vidle berou *15* *3* *11*
  • Je to k smíchu jak vás dokáže rozhodit jedna holčina.
    To máte komplex méně cennosti s úspěchu druhých? Zkuste se taky prosadit v oboru co vám jde. Holčina je pohledná a dotáhne to daleko, ať se vám to líbí nebo ne. Na fotkách vypadá skvěle a hlas se jí ještě vyvine.
    Kritizovat umí každý, ale udělat něco pro úspěch to už ne.
    Sice ty videa co točí nejsou na nějak super úrovni, ale co jste dělali v 16 letech vy? myslím si že 80% začínalo pít alkohol nebo kouři a jen vás užírá, že jste úplný nuly! je to hnus kde se bere tolik závisti a nenávisti. *12*
    • Souhlasím !!!!
  • Ježiš lidi ... serte na ní :'DD nechápu proč to řešíte ..Všichni ví ,že je to rozmazlenej fakan . Ale vy si asi myslíte že když tu budete psát tak na tom něco změníte ? Ne nezměníte.

    __Blbý kecy si nechte__ -.-
    • Je to k smíchu jak vás dokáže rozhodit jedna holčina.
      To máte komplex méně cennosti s úspěchu druhých? Zkuste se taky prosadit v oboru co vám jde. Holčina je pohledná a dotáhne to daleko, ať se vám to líbí nebo ne. Na fotkách vypadá skvěle a hlas se jí ještě vyvine.
      Kritizovat umí každý, ale udělat něco pro úspěch to už ne.
      Sice ty videa co točí nejsou na nějak super úrovni, ale co jste dělali v 16 letech vy? myslím si že 80% začínalo pít alkohol nebo kouři a jen vás užírá, že jste úplný nuly! je to hnus kde se bere tolik závisti a nenávisti.
      • jasná věc ... Honimíre
  • maryka13
    nebudu a ani nechci kritizovat, konec koncu ja neurazim pac se tim stjne nic nevyresi, ale Natalia se mi vazne zda, velmi namyslena a takova, zvlastni..jinak receno, strasne divna holka..spis me jen udivuje, kvuli cemu je vlastne na osobnostech? Vzdycky jsem si myslela, ze jsem patri jen herci, zpevaci, atd. lide, co neco dokazali, ne jen ti, co zalozili blog. Tak ale ja mam tky blog. Jak je mozne ze tu nejsem? Velice zvlastni dat na osobnosti lide, kteri dokazali jen vytvorit blog a nafotit fotky..nekritizuju, jen vyjadruju svuj nazor..berte to jak chcete a klidne mi dejte kolik chcete minusu, ale i tak si budu stat za svym nazorem..
  • Je vazne trapna a myslim si ze to neni inteligence co ji dostalo na osobnosti ... Ale na druhou stranu neni nejosklivejsi ... Jinak ten hlas? *15* Škoda mluvit ... *12*
  • Aj ta Natálk ataková pí** jžš směju se jí :DDD Al e jako trapka že...ten její hlas týjo ....já z ní prostě nemůžu!!! *15* *15* *15*
    • souhlasím :DD
    • Pardon...trocha překliky...ale tak dobrý *2* *2* ...Krav** je toooo!!!!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit