Přejít na výpis diskuzí

Naďa Horáková

OSOBNOST 23.6.2014 
4 příspěvky

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Pro jméno a čest - užasné , strhující . Co všechno lze prožít a najít v Přemyslovských dobách středověku . Nejlepší beletrie v podání vzdělané historičky . Porovnala jsem si Vaše s knihami našeho výtečného historika Zdeňka Fialy / doba přemyslovská , doba předhusitská / . Vy dokážete obojí v jednom - vykreslit lidské příběhy i dějiny . A oba při tom dokážete sdělit - co nechápeme z dneška ,
    snáze pochopíme při srovnání s minulostí. Blahopřeji , paní Naďo . Kdo vás tomu naučil ? Jaké zdroje v sobě máte ? Kde se vzala ta magická představivost , vnímavost , schopnost sdělit ,sdílet ........
    Tajemství stejná jako ve Vašich knížkách .

    Prý máte v úterý 9.6.2015 spisovatelskou besedu v Havlíčkově Brodě ?
    Ráda bych tam šla , krajská knihovna zatím nezveřejnila čas a místo .
    Přijedete ? Moc se těším na Vaši budoucí tvorbu . Z dosavadní jsem
    už většinu přečetla S pozdravem pokelimarc@seznam.cz
  • Dočetl jsem Posledního temláře , Karlštejnskou bestii a Tajemství císařovy milenky . Jste skvělá vypravěčka , v životě a historii se pohybujete jako doma . Vaše vnímavá obraznost je malým zázrakem postmoderního 21. století . Začínám slevovat z názoru , že nejlepší romanopisci jsou vesměs muži . To bývalo , jste lepší než Vaši současníci mužského i ženského rodu GG
  • Právě čtu Brněnské nevěstky a knížka se mi moc líbí. Určitě si přečtu i další. Budu doporučovat.
  • Zatím jsem přečetl obě " Mocní a ubozí markrabství moravského " a hodlám si přečíst další knížky paní Horákové . Vysoká úroveň lidským příběhů , historického rámce a literární schopnosti . Klobouk dolů GG

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit