Přejít na výpis diskuzí

Mukeš Ambani

OSOBNOST 27.12.2007 
4 příspěvky

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Mr. Mukeš Ambani, let metell you wrote letter. I am deaf since birth, I´m 51 years and I am from Cologne. I am participating in the project Czech Republic Slovakia´s suecess and my dream is to build the first Guest House Home for Deaf Seniors. I´m doing my project, which will be the first, strictly designed for the Czech Republic. Such projects are available only in foreign countries such as Holland, etc. Why can not we be the first competive country with a "fabulous" house for deaf grandmothers and grandfathers?
    I would like to make sure that you turn to for help in finding a solid investor and sponsor the purchase of land and construction of a boarding house home for deaf seniors in Prague. I wandet very much to our retirees new architecturally interesting building with modern equipment, special compensiation.
    If you have it your situation allows, please, take me today in response to an e-mail: DOMOV.NESLYSICI@seznam.cz

    Thank you for your understanding
  • poskytnutí investice pro podnikání

    Dobrý večer! Neustále sháním investora pro pokrytí náklady k podnikatelském projektům, které jsou i vysoce výnosný. V současné jsem nikoho nesehnal a tak bych potřeboval pokrýt náklady pro projekt cca 2.500.000,kč. Pokud by se naskytl větší obnos. Tak jsem schopnej investice i rychleji znásobyt. Pokud budete mít zájem investovat do mojich projektů. Ozvěte se mi prosím na telefoní číslo a to +420 732 569 708 a nebo na meil a to: CZECHOGLOBAL@seznam.cz. Mluvím pouze česky a jinak jsem ochotnej zaslat zhotovenej projekt na meil. Předem Vám moc děkuje za pochopení ředitel firmy OSVČ - CZECHOGLOBAL Ivan Lehota
  • Další morena

    Jen se to množí *13*
  • psaníčko

    tí jo to je peněz!co ale se s takovou sumou peněz dá koupit?asi čtyř hvězdičkovej hotel v americe. *1* *5* *9* *7* *10* *14* *3* *3* *9* *5* *4* *4* *4* *5* *15* *15* *15* *8* *8* *8* *8* *16* *8* *8* *8*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit