Přejít na výpis diskuzí

Miroslav Zikmund

OSOBNOST 31.12.2006 
20 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Dobry deň p.Zigmund veľmi rad by som Vam podakoval za Vase super zazitky a expedicie ..Vase knihy ma velmi inspirovali aby som precestoval svet tak ako vy s panom Hanzelkom.Vase cestopisy maju moje samostatne miesto v mojej kniznici a casto sa k nim vraciam,listujem..Aj prave teraz mi pribudla nova, Stoleti M.Z a velmi sa tesim,kedy otvorim prve strany..Rad by som si ju dal od Vas podpisat,je mozne Vas niekde stretnut osobne v Zline?Pripadne Vas niekde zastihnut?
    Velmi by som Vas chcel stretnut ..obdivujem Vas.Vas fanusik Igor Duhár zo Senca
    igor.duhar@gmail.com
  • Dobrý den a ještě mnoho dní bez závislosti na obsluze jinými.
    Jako malý kluk jsem u radia hltal každý Váš pořad, začínající
    (pokud se pamatuji) ¨morseovkou HZ" a kouskem písně Yerba buena.
    Nemáte někde odkaz na stažení této znělky?
    Byl bych moc vděčný a zařadil bych jej k ostatním památkám
    na tyto Vaše - tehdy pro mne objevné - cesty.
    Děkuji za vše a za případnou reakci a ještě jednou - vše nejlepší.
    Jiří Ducháč
    JDuchac@seznam.cz
  • Zdravím Vás pane inženýre, přeji dodatečně k 98 narozeninám a SDĚLUJI: Ač se mi TATRA velmi zamlouvá, sděluji SMUTNOU ZVĚST, že v České republice není zájem o jiné, než standardní provedení čtyřtaktních motorů. A jejich princip je z předminulého století a zastaralý. Tož tak. Zdraví Vás potenciální konceptor spalovacích motorů a rovnotalkých turbin. Michal Pokorný Křižíkova 23/48 Praha 8 Karlín 186 00
  • Dobrý den, dodoatečně vám přeji hodně moc zdraví a štěstíčka do dalšího života. praneteř Standy Škuliny *14*
  • Dobrý den pane inženýre,
    mohla bych vás poprosit o kontakt, jsem ze Zlína a moc bych vás chtěla poprosit o podepsání knihy pro maminku k 50. narozeninám.

    Děkuji za odpověď M. Hambálková
    Ham.market@seznam.cz
  • dobrý den pane Zikmunde ,prosím,je na Vás nějaký kontakt kam bych mohla Vám mohla napsat ,mám nějaké dotazy a taky možná nabídku Předem moc děkuji - ev.e@seznam.cz - Paní Eva Plzeň
  • Já, coby obyčejný průvodce pražského ČEDOKu musím říci - Pánbůh zaplať, za
    takové osobnosti - jako jsou Pánové Ing. HANZELKA a Ing. ZIKMUND. *3* *3*
  • Dovolte připojit se ke gratulantům s přáním především pevného zdraví. Prosil bych Vás o sdělení, kde bych mohl najít přehled o finančních prostředcích, věnovaných státem, nebo bankou na všechny Vaše cesty po světě.
    Děkuje
    Josef Kaprál
    spolv.kapralove@seznam.cz
  • Dobrý den pane Zikmunde. Mám velmi zajímavou knihu od Dr. Jiřího Bauma "kolem zeměkoule autem alodí". Měl také Tatru, ale upravenou jako obytný automobil. Setkali jste se někdy ? Jiří Baum zemřel v roce 1944 v ghetu ve Varšavě. Děkuji za odpověď, múžete i na e-mail : swan.plus@gmail.com

    Někde dole Vás kritizuje pan moudrý. Kašlete na něj... *4*
  • Vážečný pane inžinýre a cestovateli s velkým "C"
    Již první kniha "Afrika snů a skutečností" mě velice zaujala a přinutila abych sledoval i Vaše následující knihy. Ne však všechny byly dostupné, byly to tak zvaně "nedostatkové zboží". Ale i ty knihy, které jsem mohl sehnat a přečíst jsou pro mne inspirující. Ale mým největším štěstím a zážitkem bylo mé osobní setkání s Vámi na společné cestě v Izraeli v roce 2000. Dodnes na celou několika týdenní dobu pobytu vzpomínám s nevšední úctou, na každý detail a podrobnosti, které nás přivedli do tohoto společného cestování. Jsem nadšen a vděčen našemu prezidentovi, že Vám udělil vysoké státní vyznamenání, k čemuž Vám velice blahopřeji. Vyznamenání si velice zasloužíte, jen škoda, že i Váš přítel inž. Hanzelka se toho nedožil. Přeji Vám do budoucna mnoho pevného zdraví a plodných autorských počinů. Přijměte toto skromné blahopřání od svého ctitele a čtenáře ze Slavkova u Brna. S úctou Váš Antonín. Dne 31.10.2014.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit