Přejít na výpis diskuzí

Miroslav Šmajda

OSOBNOST 2.10.2009 
1148 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Šmajda je podobný tip jako Drda.

  • Jako zpěváka ho mám docela ráda. Zaráží mě však jeho nadšená propagace veganství. Vegetariány chápu,vegany moc ne a když jsem ho viděla v rozhovoru v Óčku kde veganství strašně chválil, ukazoval své propadlé břicho a mluvil jak z fetovaný (neuměl se vyjadřovat, moderátorce řekl, že je tlustá...) tak si spíš myslím,že má poruchu příjmu potravy. Asi by mu měl nějaký doktor říct,že i tuky (které tak odsuzuje) jsou potřeba. *9*
    • On se hlásí k veganství, ale ve skutečnosti byl dlouho vitarián. Vím, že jeho názor na stravu změnila kniha Co Vám doktoři neřeknou od Wandmakera a dostal se k tomu přes svého otce, který je vitarián. Rozhodně to není o poruše příjmu. Tihle lidé sice jedí jinak, ale pravidelně a dokonce i vydatně. V tom Óčku byl po nějaké dlouhodější velmi přísné stravě, která se skládala jen z ovoce a zeleniny, občas si na svém těle takto zaexperimentuje a kromě toho neměl čas na fitko. A dnes vypadá naprosto skvěle. Neboj se, tihle lidé mají ve svém jídelníčku i tuky (např.avokádo, oříšky...).  

  • Ahoj Miro super spievaš. *14*
  • aluska33
    Krásné narozeniny!!!! :)*
  • vše nejlepší
  • Max Jason Mai je na prvním místě v hytparádě kde soutěží písničky pro eurosong.
  • Koukněte na tohle: http://www.super.cz/9669-co-je-to-za-blondatou-karkulku-nabuseny-miro-smajda-se-vraci.html
    Rozlučte se s roztomilým kloučkem, přichází tvrďák se Šmajdovým obličejem. Nebyl předtím lepší? :-/
    • Já nevím, jestli byl lepší, stále je to velmi hezký a milý kluk. Je mu 23 let, nebude stále vypadat jako klouček. Začíná působit dospěleji. Zprvu se mi nelíbil se svaly, no změnila jsem názor a už je načase, aby ho někteří začali brát vážně *5*
  • Miro Šmajda už si jako zpěvák neříká Miro Šmajda . Je to Max Jason Mai. Za slovensko bude bojovat v eurosongu. V ČR a na Slovensku už bude asi k vidění méně . Kariéru chce budovat v zahraničíS.
  • themajkl19
    Nevíte jestli Miro hraje v nějaké kapele ?
    • Rok a půl měl kapelu Rosemaid, kterou zřejmě koncem roku 2011 rozpustil. V Eurovizi by se měl představit se zbrusu novou skupinou, myslím, že hudebníci budou z Ameriky. Zatím se tvrdí, že ho bude doprovázet kapela My.Ro, ale u Mira nic není jisté *3*
  • jsi super zpěvák, líbí se mi tvoje píseň kvapky a Baby, Last forever. Jsi prostě nejlepší zpěvák kterého znám ani Simple plan na tebe nemá, když to píšu poslouchám tvou píseň, ve škole mne inspirují a mělsi vyhrát. Alespoň jsi vyhrál tu baskytaru. Nejlepší je, že ses nestratil jako Chodůr(blé, blé) a krásné vánoce, šťastný nový rok. Jen pro tvou informaci je mi 13 let. *16* *14* *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit