Přejít na výpis diskuzí

Miroslav Etzler

OSOBNOST 31.12.2006 
91 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Luky1987

    Ďalší súčasný herec nič moc a fakt béčkový

  • Béčkovej herec.

  • nelíbilo se mi mjak sis nasilnil bereniku
  • Herec moc prijemny. Muj meil misel85@seznam.cz At se ozve Miroslav Etzler. Budu rada Misa z Plzne
  • Herec to je dobrý, ale v hlase za moc nestál. Bylo evidentní, že na to neměl fyzičku. Neudýchal to a strašně se potil. *7*
  • TO JE PROSTĚ NELEPŠÍ SPĚVÁK *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • Dobrý den,slyšela jsem že budete vystupovat v Tvoje Tvář Má Známi Hlas.
    A moc z to ho nejsem nadšena protože vás moc nemám ráda:-(
    Neberte si to osobně :-(
    NASCHLEDANOU
    • hudy
      Ještě se tak naučit psát správně česky a možná by se to dalo i číst...neustále žasnu, jak se někteří jedinci dobrovolně ztrapňují...
  • Dobrý den,

    dnes jsem sledovala ,jako každý den, Dobré ráno.Mám tento pořad moc ráda.
    Byla jsem překvapena vystupováním Miroslava Etzlera.Jeho vyjádření ke sportovcům bych přešla/finanční odměny sportovců atd./,ale jeho narážky a invektivy vůči Slovákům byly víc než trapné.Komentátoři jej neusměrnili, což asi v přímém přenosu nejde.
    Myslel si, že je asi zajímavý,ale byl trapný.
  • Prosím pana Etzlera, aby se s ním mohl setkat. Vím,že se angyžujete v rámci onkologických onemosnění. Mám taky tuto zkušenost a rád by s Vámi i Vaší paní prodiskutoval něco co by celou kampaň v rámci onkologických onemocnění pozvedlo. Rád by se podělil o zkušenosti. Můj email charmed.59@email.cz
    Mnohokrát děkuji
  • Nejsem anonym a rád by se s Vámi i paní Cibulkovou sešel. Jsem z Hradce nad Moravicí což je dosti daleko, ale že jste se narodil v Ostravě řekl by že Ostravsko Vám připrostlo k srdci. Něco málo vím o onkologickém onemocnění tlustého střeva a rád by s Vámi na toto téma pohovořil osobně.
    Jméno uvedu až do emailu. Můj email je charmed.59@email.cz Prosím pokuste se odpovědět. Samozřejmě by setkání připadalo až v příštím roce podle Vaší vytížetolnosti.
    Mnohokrát děkuji.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit