Přejít na výpis diskuzí

Milo Ventimiglia

OSOBNOST 31.12.2006 
77 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Pekný si páčiš sa mi.
  • dotaz

    Nevíte někdo prosím ve kterých sériích v Gilmorkách Milo hrál? Vím že ve 3. , ale zajímalo by mě jestli se tam potom ještě objevil? Děkuju za odpověď.
    • Milo hrál v Gilmorkách 2. a 3. sérii jako stálá postava. Pak se ještě objevil asi ve čtyřech dílech 4. série a ve dvou 6. sérii, ale už nevím, které díly to přesně byli. *3*
    • Ano oběvil.Schovával se a nemluvil s Lory,ale pak jí řekl že jí miluje.Já si myslím že se k ní hodí a dokonce i spolu chodili.Ale rozešli se a to je škoda!!!
    • myslím, že to bylo v 5. sérii, Rory už byla s Lougenem
    • od 2. série tam je ;)
    • IsabellSwanCullen
      Jo objevil:D nedávno (promiň nevim jaká to je série)že vydal knížku....:D sorry víc ti neřeknu:D víc nevim. Poslední dobou nemám čas se na ně koukat.
      • 6 série a epizoda 18 je to..
  • b-day

    Happy b-day Milo:)
  • ahojík

    všechno nejlepší:)))))) *1*
  • :-*

    Je naprosto úžasný, hlavně v Gilmorových děvčatech. Dnes jsem na jeho stránkách poprvé a dost mě překvapilo, že je mu 33. Je strašně roztomilý:-* Miluju ho :-)))
  • tyret

    Kdepak jsou?

    To je divný. Je tolik pěknejch herců a sportovců (Milo je jeden z nich), ale v realitě nikoho hezkýho nepotkáš, jak je století dlouhý. *3*
  • Miluju ho!

    je krasnej,sexy a dooost dobre hraje. moc ho miluju...jen skoda,ze je tak daleko. to jediny me trapi...strasne moc. a kdyz jsem se divala na klip,kde vsude hral a byl obklopen tema holkama...boze! jakmile ho vidim polije me horko xD..dokonce jsem cetla,ze ho v USA povazujou za velmi sexy herce...no neni divu..je sexy. ja ho chciiii!!! x(

    Milo,I love You! *14*
  • klip

    Ja ho zboznujem on je strasne krasny a zlaty...V Heroes je take neviniatko a Gilmorkach zase taky rebel *1*
    A hrozne sa mi pacil aj v klipe s Fergie Big girls dont cry fakt odporucam http://www.youtube.com/watch?v=E6sqA9QtV5I&feature=fvst *14* *14* *14*
    Fergie hrozne zavidim...ta si uzila pri natacani *1* *14*
    • andy-006

      Re: klip

      tjn xD..v Gilmorkach rebel,jo? hmmmmm xDD to se mi libi *3* ja ho videla v Prokleti a tam mu to sluselo *4* a od ty doby ho moooc miluju x)
    • andrea3518

      Re: klip

      souhlas
  • paulinek23

    Nejsem teplej

    je sice dobrej moc dobrej, ale nejsem gay *3* *5*
  • sandra27

    birthday

    Všechno nej!přeju hodně rolhttp://img.osobnosti.cz/smiles/9 .gifí a štěstí *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit