Přejít na výpis diskuzí

Milena Dvorská

OSOBNOST 31.12.2006 
8 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Byla stejně krásná jako jeji vrstevníce herečka Vlasta Fialová a také měli podobne smutný konec..
  • Woooow to byla kočka :))) no :) krásná herečka . . . ŠKODA ŽE UMŘELA! *4* *4* *13* *9*
  • Měli jsme ji radi jako herecku a je to strata dobré hečky *9*
  • bolest

    Upřímnou soustrast rodině a jejich bolest nad ztrátou milované manželky,maminky a babičky musí být velká.Byla to skvělá žena,vážím si jí a vážit budu,možná také proto,že si prožívám v menší míře něco podobného s dcerou,kterou zeť velice změnil a jako věřící se chovají prapodivně.Prosím tímto všechny:nesuďte člověka,snad nikdo z nás není zcela bez viny a na tomto světě nejsme proto,abychom druhé soudili.Nejsem věřící a zaráží mě,že právě tito lidé druhé soudí,místo aby rozdávali lásku a pomáhali bližnímu svému.Hlavně si přeji,aby z mých vnoučat nevychovali fanatiky a stejně jako pani Dvorská trpím a myslím na všechny s láskoua doufám,že moje dcera otevře oči a pozná,že i nevěřící člověk má v sobě mnoho dobrého,tak jako pani Milena...Lenka
  • Byla to pani Herečka.

    Upřímnou soustrast pozůstalým. Byla to pani Herečka. Kamil *4*
  • Milena Dvorská

    Milá paní Mileno
    Blahopřeji Vám k dnešním narozeninám
    Přeji Vám hodně štěstí,zdraví a hodně zdaru ve Vaší profesi. *4*
  • Hledání

    Vážení,píši Vám jménem své maminky,která je sestřenicí paní Mileny Dvorské.Za svobodna se jmenovala Anna Dvorská,narodila se v Prostějově a bydlela ve Vodní ulici č.19.Prosím o předání vzkazu paní Mileně Dvorské.Bude-li mít zájem pošlete mi prosím spojení na paní Dvorskou a já mamince vše předám. Děkuji Vám za vyřízení. Petr Limberk
    • Re: Hledání

      Pane Limberku,
      zkuste napsat paní Dvorské prostřednictvím České televize - postačí pokud na obálku uvedete:
      Milena Dvorská, herečka, Ceská televize, Kavčí hory, 140 70 Praha 4 ( a následně jí bude dopis přeposlán )
      S pozdravem V. Alberti

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit