Přejít na výpis diskuzí

Michal Dočolomanský

OSOBNOST 31.12.2006 
20 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Keby ešte žil tak by si dnes oslávil svoje narodeniny
  • Sympatický herec to byl.
  • ja som ho zboznovala a aj dne na neho s uctou spominam
  • Náhoda

    Moje babička zemřela přesně ve stejný den jako pan Dočolomanský. Zemřela ve 2 hodiny odpoledne. Oběma budiž lehká země
    • Re: Náhoda

      ovšemže i též rok 2008
  • Moc hezký chlap

    Tohle byl opravdu moc hezký chlap, jeden z nejhezčích slovenských herců, nejraději ho mám v Inženýrské Odysee *3*
  • lieblinka

    Československý idol

    Byl to výborný herec, krásný chlap a nejspíš i strašně hodný člověk, vždycky jsem ho obdivovala a to jsem nebyla sama, se mnou to bylo tisíce Slovenek a Češek, proč se konečně nenajde pořádný lék na tuhle hnusnou nemoc, proč se mi zdá že na ni umírá čím dál tím více lidí....... *9*
  • elll

    sbohem

    je ho škoda,byl to výborný herec a navždy zůstane v našich vzpomínkach. sbohem Dočko
  • Sbohem Myško

    Upřímnou soustrast celé jeho rodině.
    Myško byl báječný muž, milujíci humor a život. Jeho škoda. Kéž by bylo takových mužů vic.
  • evelina

    klid?

    Stále se píše, že Mišo není pohřben, že si jedna z jeho sester nechává urnu neznámo kde? Prosím, dopřejte mu po smrti klid a umožněte jeho přiznivcům, aby se mu mohli přijít poklonit. Vždyť si to za to, co pro nás všechny za života vykonal opravdu zaslouží!!!!!!
  • postreh

    Velka vdaka ceskemu denniku,ktora zverejnila tak pekne spomienky na nasho milovaneho herca,komika,spevaka a hlavne vynikajuceho cloveka.Velka vdaka Vam vsetkym,ktori ste tu vyjadrili aj svoje prispevky.IN MEMORIAM

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit