Přejít na výpis diskuzí

Michael J. Fox

OSOBNOST 31.12.2006 
43 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Michael j. Fox je nejlepší herec na světě. Mám ráda film Návrat do budoucnosti 😍😍

  • mne sa paci film odneho navrad do buducnosti michael a christopher loyd su nezapomenutelni herci vo filme navrad do buducnosti proste skvele *3* *15* *2* *1* *4* *5*
  • *3* *2* *14* *14* *14*
  • Je skvělej *4* *4* *4*
  • Michel J.Fox má dítě se svou novou přítelkyni Bar Raffaeli. *1* *1* PĚKNEJ NESMYSL !! LASKAVĚ TUTO NOVINKU ODSTRAŇTE !!!!!!!
  • *14* *14* *14* Michael *14* *14* *14*
  • martina81

    Happy birthday

    Happy birthday Michael..
  • sisi6

    Krásné narozeniny!

    Přeju mu všechno nejlepší k narozením:)
    a doufám že se brzo ukáže v nějakém skvělém filmu,a že se bude dál prát z těžkou nemocí jako do ted:)
    Všechno nejlepší♥♥♥
  • lala

    jak ja ho miluju nejkrasnejsi a nejlepsi zboznuju ten film navrat do budoucnosti a hlavne jeho mrzi me ze ma tu chorobu tk drzim pesti mam ho moc rada ty filmy s nim sou nejuzasnejsi zeru hoo mocinky moc *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
    • Re: lala

      souhlasím michael j. fox je nejúžasnější herec co znám je překrásný a má skvělé role a je mi hrozně smutno a je mi moc líto že je tak nemocný doufám že se brzy uzdraví a objeví se v nějakém skvělém dalším filmu.... *14* *4* *3* *4*
      • Re: Re: lala

        Je to skvělej herec a určitě je to hrozné mít takovou nemoc. Je tu ale druhá stránka věci. Dobrých herců jsou mraky, ale dobrých lidí už tolik ne. Díky jeho postoji k životu, který ukázal při boji s nemocí jasně ukázal, že to není jeden z mnoha. Jeho nadace pomohla spoustě lidí, jeho knihy i veřejné projevy zase naději lidem, kteří trpí stejnou nemocí. On všem ukázal, že i s takovou hrůzou, jako je bezpochyby Parkinson jde žít dál, že jde si užívat život a že tím nic nekončí. Ať žije ještě dlouho a ať nikdy neztratí svůj optimismus.
      • Re: Re: lala

        Souhlasím!michael.j.fox,je ten nejkrásnější,nejůžasnější herec ktetýho jsem potkala.a vážně mě moc mrzí co se mu stalo *9* *9* je mi ho moc líto,a doufám že se brzo uzdraví,a bude dál bavit svět svejma skvělejma filmama... *4* *4* *14* *14* *3* *14*
      • Re: Re: lala

        S
  • rfr

    jejky tak to je mi moc líto že nemůže hrát no:(
    ale tak co musí začít nějak žít na světě je spousty dalších kráných věcí:)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit