Přejít na výpis diskuzí

Michael Bublé

OSOBNOST 31.12.2006 
18 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Michael Bublé je výbornej proč není místo Britney? *16*
  • MichaelBubleCZ

    Podívejte se na česko slovenský fanklub Michael Bublé-ho na youtubu

    http://www.youtube.com/MichaelB ubleCZ

    živé koncerty, rozhovory, vtipy a nenajdete tam video bez něho!! :) *4*
  • výběr best CD Michaela Bublého

    Čtu vaše názory na bublifuka (doufám že jsem se některé z vás tím nedotkla..)...mě se taky líbí a právě sháním nějaké CD pro rodiče, neporadili byste mi jaký? Zatím se rozhoduju mezi Call Me Irresponsible / Tour Edition , Call Me Irresponsible / Limited edition a Crazy Love (Hollywood Edition)..
    • Re: výběr best CD Michaela Bublého

      Doporučuju Call me irresponsible(special edition), přijde mi lepší a "nadupanější" než Crazy love. To už jsem si pouštěla asi desetkrát, ale až na tři písničky mě moc nezaujalo - tedy zatím. Dobré CD je taky It´s time.
  • barcelona

    clovek by mel sem tam zajit i na koncert nekoho, koho vubec nezna; prave jsem byla v Barcelona na jeho koncerte a bylo to fakt paradni, atmosfera uzasna, kdybych nekdy mela prilezitost, urcite pudju znova
  • ..................

    *14* *14*
    *14* *14* *14*
    *14* *14*
    *14* *14*
    *14* *14*
    *14* *14*
    *14*
    • Re: ..................

      mno melo to byt srdicko tak si to preberte *1* jinak michael je perfektní zpěvák a to nejen tím jak zpívá ale i vypadá...je to kus *14* *1*
  • Je nejlepší

    Michaela poslouchám už několik let a teď právě koukám na jeho koncert:) miluju ho :D
    sálá z něho pozitivní energie a strašně veliký charisma, je prostě skvělej :)
    • weca

      Re: Je nejlepší

      a jak se potil *15* *15* neee je fakt dobrej ten koncik sem tez viděla zpívá fakt dobře mluvíš mi z duše *4*
  • dudliiinka

    užasný

    on má neskutečný charisma, akorát koukam na jeho koncert, fakt užasný... *14*
  • Profil Michael Buble

    Tady maj i jeho profil a diskografii:
    http://www.radiorytmu s.cz/interpret/M *3*
  • mivhael bublé

    je to opravdu dobrý zpěvák, umí člověka chytit za srdíčko...holt kdo umí, umí *3* a on umí velice *4*
  • wow

    Lidi, on je tak okouzlující.. *4* *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit