Přejít na výpis diskuzí

Michael Biehn

OSOBNOST 31.12.2006 
19 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • lelanka
    Nechápu jak to, ale v Terminátorovi jsem se do něho zamilovala. *14* Jeho scénka se Sárou Connorovou (Linda Hamilton) mě prostě pohltila a já si jejich momenty pouštím pořád. Skvělý herec, škoda, že čas nejde zastavit. Je to fešák! *14*
  • HANS MATHESON:)))

    NEVIDELI JSTE HO PROSIM NEKDO NA VLASTNI OCI??? *14*
    • Jana Hlaváčová s ním hrála ve stejném roce , kdy natočil Terminátora ve filmu Utrpení svatého Šebestiána. Tady na Osobnosti.cz to není uvedeno . Hrál tam i Přeučil a další. A filmový štáb byl taky částečně český.
    • v tv ano *1* *7*
  • zlaticko

    Mam ho strasne rada.je sladky!!!! a straaaaaaaaasne pritazlivy.Mam ho mocinky moc rada *14*
  • zlato

    jj je to ploste zlatisko ja ho miluju, on je uplne bozi sladkej atd. *14* *1* *4*
  • Jojo.....teď tu natáčel Psych 9. Americkej nazávislej Thriller. Pozval mě na plac, dokonce zařídil, abych neměl problém se vpuštěním dovnitř na plac u štábu...a dal mi bez problémů číslo na mobil....netrpí žádnými manýry. Je uvolněný a energický a jak tu někdo řekl, dobře se s ním kecá.
  • krásnej chlap.... *14* a v terminátorovi mi ho bylo hrooozně líto a dokonce sem i brečela
  • jo to je pravda je to kus hlavne v terminatoru!!!!!!!!!!!!!! *14* *14* *14*
  • Doporuceni

    Vite co, zruste "Pridej Fotku", kdyz si delate stejne jenom prdel. *16*
  • Já se sním jednou setkala a byl to zážitek na celý život.Je to skvělý chlap,dobře se s ním kecá a je vtipný.no prostě chlap s velkým CH... *14* *14* *8* *15*
  • MICHAEL BIEHN RULZ

    Prvý slovensky web zeoberajuci sa touto personou. www.mbrulz.euweb.cz *16*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit