Přejít na výpis diskuzí

Megan Fox

OSOBNOST 13.1.2007 
370 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Luky1987

    Sexica, ale to je všetko. Herecký talent nemá 

  • Podle mě moc umělá. Kdyby si každá holka u nás zmenšila nos a dala silikony,vypadala by určitě mnohem líp. *1*
  • Megan fox mám ráda je to moje nej herečka a můj táta jí miluje má jí na počítači na telefonu všude a nejvíc se mi od ní líbi TRANSFORMERS mám ráda auta proto to mam ráda a nic bych proti ní nikdy neměla takže úžasná pro mě :)
    • Táta? A kolik mu je?? *15*
  • Maniakjack totálne s tebou súhlasím a je to veľká škoda že pubertiakom sa páčia takéto pipky. Ved ona nemá žiaden herecký talent.
  • Luky1987
    Megan Fox je hezká ženská a sexica nic proti ní nemám, ale jako herečka nic moc
  • Podle mě je úžasná a velmi dobrá herečka.Nejvíce se mi líbila ve filmech transformers,transformers 2 a želvy ninja.Moc bych si přála aby bylo i želvy ninja 2.A moc mě mrzí,že ji vyškrtli z filmu transformers 3.A má to v životě hodně těžké,protože jí spousta lidí závidí její krásu a pomlouvá ji.A ona je hezká s make-up nebo bez něj.To je můj názor *3* Hodně štěstí Megan. *14*
    • nic proti ale ona by mohla hrat ve 3 ale ona řekla o režiserovi že vipada jako hitler no tak jse za to mohlasama *5*
  • Luky1987
    Megan Fox je prumerná herečka a o ničem, žádný talent
  • Všechno nej k narozkám *3*
  • kirushka97
    Všechno nejlepší :))) *14* *14*
    Nejvíc se mi líbila v Transformers a Bacha kouše *14* *14* *14* *14*
  • lucie2
    Vše nejlepší k narozeninám. *14* *14* *3* *14* *14* *3* *3* *3* *14* *14* *3* *3* *14* *14* *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit