Přejít na výpis diskuzí

Meaghan Jette Martin

OSOBNOST 9.8.2008 
24 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ona má ve stejný den jak já narozeniny tu herečku mám ráda *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • Není to mrcha Nikol
  • barborasalkova

    Narozeniny

    Všechno nejlepší k narozeninám *4* *14* *14* *4* *3* *3* *14*
  • imjustfan.addme

    Meaghann

    Jojo je hezká a atd... ale nejvíc mě štcve še chodí s Ryanem Shecklerem takovým krásným klukemmm !!Ale ona je hodná!!
    • janisshska

      Re: Meaghann

      o tom nevim že by spolu něco měli..jak to víš??
  • Anorektička

    Jaj onA jE aNorEktickA! upE hubEna! Fuj!
    • Re: Anorektička

      neniiiiiiiiiiii!!!!!!!!!!!! *5* *5* *5* *5*
      • Re: Re: Anorektička

        jenom je hubena vi ji to zavidite a jestly je to lež at se propadnu *5*
    • marta12

      Re: Anorektička

      jko co si to osobě myslíš to že jí vydíš párkrát v televizi to neznamená že o ní víš všechno to ty když oni tohle řikáš asi nebudeš nejhubenější a prostě závidíš
    • Re: Anorektička

      akoze ja nechapem. " ona je uplne hubena! fuj! ???" to sem mozu napisat iba nejake sproste zakomplexovane baby,co nemaju rozum. ona ma nahodou peknu stihlu postavu...boze,ty co si to napisala,ty si uplne decko! *9*
    • stefanie555

      Re: Anorektička

      mno..tak si toho užívej *5* *4*
  • keci

    Nechápu ti lidi co řikají že je to mrcha a kráva a já nevim co ještě.Ale asi jsou to jenom nějací pětiletý děti co ještě nemají rozum.Tohle byla její ROLE VE FILMU!!!!
    V matrixu hrál herec jménem Hugo Weaving.Hrál tam toho špatného, ale jeho další role byla v pánu prstenů jako hlavního a HODNÉHO elfa jménem Elronda.
    Takže lidi...nesuďme podle role ale podle chování..jasný.....
  • marta12

    Narozeniny

    Meaghan mam docela ráda a vy co tu píšete takový nesmysly tak jděte někam třeba jí nemáte rádi ale takhle o ní psát nemusíte!!V camp rocku hraje nafoukanou tess ale ve skutečnosti je upe jiná!!a všechno nejlepší jo a song too cool je můj nej:-D
    • Re: Narozeniny

      ja si ho porad zpivam i ze songem two stars *3*
  • kacule159

    nešˇastná to holčička

    Já jí mám ráda, sice hraje pěknou mrchu v Camp Rocku ,ale vlastě hrozně nešťastnou proto že její máma na ní nemá čas a pod. a tak je zlá na ostatní *3* *4* *4* *4* *5* *5* *9* *4* *1* *1* *3* *9* *5* *14* *7* *10* *4* *14* *3* *9* *9* *9* *13* *5* *5* *5* *4* *5* *15* *8* *16* *8*
  • kiki.nnka

    Meaghan

    Náhodou pěkně hrála ve filmu!!Moc se mi líbila, a vy co tu nadáváte, chtěla bych vidět vás xDDD
  • high-school-hilary

    Happy Birthday

    Všchno nejlepší,Meaghan!! *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit