Přejít na výpis diskuzí

Maxim E. Matkin

OSOBNOST 2.1.2015 
1 příspěvek

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Roky podavam trestne oznamenie na zamestnacov kysuckej nemocnice v Cadci na MUDr. Koniarovu, MUDr. Gabrisovu Frederiku, Gajdosovu Vieru, Ziatekovu Jozefu a ine, ktore spolupracuju s vesticami - jasnovidkami a manipuluju ludi, zneuzivaju ma na politicke zamery, pisu o mne knihy Maxim E. Matkin - Karma na mna, nicia mi zamestnanie, vztahy, aby lekary nemali problemy robia karmu na telo, na rozum, snazia sa ma znehodnotit, este v roku 2006-2007 som sa stazovala na chirur. oddelenie na MUdr. Zarskeho, ktory mi odmietol osetrit tvar, opakovane ma tam vyhadzoval, asi preto, ze nepracujem na Slovensku, na Gajdosovu Vieru, ktora nam ohrozoval rodinu, preto som sa rozviedla a odisla do zahranicia, prenasleduju ma, robia si srandu z ludi pracujucich v zahranici, pracovala som s mladymi, tak to kradu a verejne to provozuju, zistila som, ze siria co chcem spravit a snazia sa Tomu zabranit, preto mi robia popularitu, aby nezviditelnili debilov v nemocnici, manzel MUDr. Gabrisovej je velka svina policii, mozete sa stazovat, jeho matka je stara StB, otec MUDr. Gabrisovej bol primar na chir. oddeleni MUDr. Jablonicky, kys. KDH pomenili I. Ficovu vladu, tym, ze tyraju ludi pracujucich v zahranii a kradu rozum, debilne lekarky robia tituly cez vestice, patria do vazenia ohrozuju ludom zdravie,zivoty, odburavaju ich na zapade, ohrozovali zapadne staty, pomenily holansku kralovnu aj papeza, preto som prisla na Slovensko, ten teror zo zapadu sa prevalil na vychod, hackry z Holanska mi chceli pomoct, s policiou a mediami robi poriadok Rusko, namiesto toho, aby im v Tom zabranili tak to zneuzivaju, mali z toho uzitok, lobovali to do vlad, mozete meditovat a jasnovidky to pisu na Internet, ludia odchadzaju do zahranicia, debilita v nemocnici a na farach z toho salie, pouzivaju ciernu magiu, karmy na ludi, na cely svet, preto som sa zdrziavala na Slovensku, nic sa neporiesilo velka bosoracka lekarska Mafia, ziadam o pomoc zahranicie, Alena Belkova, Okruzna 687/1, 02204 Cadca, tel. 00421903953510.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit