Přejít na výpis diskuzí

Max Baldry

OSOBNOST 18.2.2008 
16 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tu fotku sem změnila já *14*
  • je to talentovany kluk a brzy znej muze byt dobry herec pokud bude ovsem chtit moc mu fandim a preji at mu to vydrzi
  • MOC KRASNI *14* *14* *14* *14*
  • vy pi*e on je moj a moj!!!!!!!! *16* *16* *16* *16* *16* *16* *14* *14* *14* *6* *6* :P :P :P
  • tak bisem ho milovala škoda žetu neni.

    Jabisem mu lizala pindika škoda žetu neni ah jak budu mit vic nez 20let tak zanim pojedu *14*
    • No fuj
  • Já ho miluji!!!

    Bože mne sa hrozne páči!!! Aj výzorom aj správaním aj tým čo som pochopil z kecania s ním. Ja ho chcem, ale zo slovenska sa tam k nem asi ťažko dostanem....a zároveň čo ked ma nebude chcieť????? mám z neho depku ani oči nezatvorím v noci iba pozerám na jeho fotku a počúvam Titanic...
  • Maxík

    já ho tk Lowuju ♥♥♥♥ *14*
    • natali

      je překrásnejjjjjjjjjjj *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
      • sandy.velson

        Re: natali

        Je a je můj *14* *1*
  • klááásneeeeejj

    Strašně roztomilý klouček, upe nááááádhrenýýýýý. taky se přidavám fakt škoda že není z česka. Jak sem ho viděla v tom filmu prazdniny pana beana hned se mi zalíbil. Podle mě podobný Bendigovi. *4*
  • __..MiLuJU THe..__

    JeZuS jÁ Ho TaK ZbOžNuJU ŠkOdA žE NeUmÍ ČeSkY byCh Ho HnEd MěLa:) UpA NeJ...klUcZiNa...MuCk* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • maxik je muj milásek

    juzis já ho upa mots žeru škoda že neni čech sem jenom o 4 měsíce a 5 dní mlačí *1* já ho plostě upa mots žeru *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit