Přejít na výpis diskuzí

Matthew Tuck

OSOBNOST 31.12.2007 
27 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • nevite nekdo kdy bude nakej koncik v praze?:) *14*
    • 16.2.2014 *3*
  • OopsGee
    Jak může být někdo tak překrásný a zároveň talentovaný? Jak někdo může být tak úžasný jako on? A proč jsem sakra ještě nepotkala nikoho, komu by se taky tak líbil! =D
    • Je to ten nejúžasnější chlap :3 A já ho držela na koncertě za ruku :3 ach :3
    • Taky si řikám. Je kouzelnej :3 Nechápu proč všichni tuhle skupinu a hlavně jeho odsuzujou! *10*
  • legendarni

    je bozí nejlepsi nejsladsi najuzasnejasi nej legendarnejsi nejnejnej krasnejsi ma nejlepsi hlas je to nejlepsi metalista a jestli to nekdo oboduje spatnou znamkou tak ho matthew zabije
  • anett96

    Matthew

    on je nejvíc brutál, a taky sexxy
  • happy birthday

    Matte všechno NEJ k narozeninám!!!!!!!!!!!! *15* *15* *15*
  • elein

    :-(

    ahojky lidi,co je pravda na to,že se Matt oženil? a nevite koho si vzal? *10*
    • Re: :-(

      jeho přítelkyně se jmenuje Charly Dollhart ale četla jsem že se ještě nevzali. Prý jsou jenom zasnoubeni ;) ale sluší jim to spolu :)
      • Re: Re: :-(

        Díky moc :)
    • Re: :-(

      jj ze sa ozenil a vis aj to ze uz priblizne mesiac ma syna?!!:((
      • Re: Re: :-(

        myslím že se oženil,ale podle oficiálního blogu (nebo něčeho podobného) dítě nechce
        • Re: Re: Re: :-(

          vždyť on už má syna Evanna skoro rok
          • Re: Re: Re: Re: :-(

            Jééé to je taková škoda :( Ale syn musí bejt krásnej po tátovi :) a s jakou ženskou teda je nevite jmeno? Jééé to je takova škoda že neni k mání :(
            • yuki7

              Re: Re: Re: Re: Re: :-(

              Ježiš přejte mu to ne :D já mu to teda přeju a miluju ho dál pro mě bude vždy ten nejlepší zpěvák prostě je nej! *14*
      • pololampion

        Re: Re: :-(

        Hej není to jen kec? Na jiném webu jsme zas četla, že jsou to jen drby ...odkud máš tuto informaci? Člověk si fakt nemůže být ničím jistý :D. Děkuju za odpověď! :)
  • .....

    Nejvííííííc ho zbožnuju...♥♥ a celou skupinu BFMV *14* *14* *14*
  • natalli115

    ???plss

    Nevie niekto nejakú stránku na BFMV obrazky???? ??? matt is total sexy *14* *14* *14*
  • kristin92

    čusík

    BFMV je super skupina... mají pěkný klipy, texty a matt má úžasný hlas ... je prostě sqwělej ...4ever *14* *14* *3*
  • Floor Jansen

    Mě se Bulletti libej,ikdyž ted uz je moc neposloucham,ale Mattííček se mi libí furtt!!! *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *1* *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit