Přejít na výpis diskuzí

Matt Bomer

OSOBNOST 5.3.2012 
21 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • bellissima
    Nejen že je Matt naprosto nádherný, ale strašně talentovaný a se Simonem a jeho synkama jsou naprosto k sežrání. Je až nesnesitelný jak dokonalej je, a o jeho očích ani nemluvím- před dvěma lety jsem se v nich přes fotku ztratila a do teď jsem se nenašla. :D *14*
  • Je úžasný
  • Jen bych chtěla vědět kde ted Matt bydlí *4* A taky bych chtěla dodat, že je velmi úžasnej zpěvák a poslední dobou ho fakt obdivuju *14* je fakt úžasnej *14* ráda bych se s nim setkala...
  • tybrdo v tom hororu motorová pila je to kundák :D *14*
  • Happy B-day Matt *4*
  • jana.stastova.3
    *4*
  • Matt Bomer by byl prostě ideální a s Alexis? bomba
  • Doufám, že si zahraje společně s Alexis Bledel v připravovaném filmu ,,50 odstínů šedi", na roli Christiana Greye je jako dělaný
    • jana.stastova.3
      Také si myslím,že by s Alexis Bledel byli pár jako stvořený pro tuto roli. Na druhou stranu jsem přesvědčená, že film nepředčí trilogii a bude zklamáním.Tak zůstane Matt v očích žen dokonalý a nejlepší:-) Hlavním hrdinou je Ir Jamie Dornan. Uvidíme :-)
    • Je jako "udělanej" pro roli Christiana Greye, i když je gey. Zatím si v rolích jako heterosexuál vedl svěle...A s Alexis jim to spolu půjde dobře *3* Je to nejvíc hot muž co jsem doposud viděla.. :D
    • Taky souhlasím *3*
      • Ježiši, je fakt božíííííí
    • taky doufám :)
  • Je boží *14* - hrozná škoda, že je gay... *9*
    • on je gay? to neni mozny *7*
      • jana.stastova.3
        jj........fakt je, a vychovává s partnerem 3 děti.....chlapce:-)
    • No, myslím, že pro něj je to dobře.I když zrovna pro roli Greye ,je to jeho smůla, rejža do té role nechce geye.Škoda, je fakt krásnej *14*
    • nééé,fakt? *8*
  • fleur-flower
    jako Bryce Larkin v Chuckovi byl bezvadnej =)
    jako Neal Caffrey ve White Collar byl boží a
    jako Coop Anderson v Glee je naprosto dokonalej!

    Ježíši, co to má za příšernou profilovou fotku?
    Vždyť má dokonalej obličej a na tý fotce to vůbec nejde poznat.
    • souhlas se vším *3*
      jo ta profilovka je fakt hrozná, změnit prosím

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit