Přejít na výpis diskuzí

Martina Válková

OSOBNOST 31.12.2006 
11 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jednou jsem ji potkala v jistém léčebném zařízení, je tam zvykem, že se lidé zdraví, ale ona vůbec neodpověděla na pozdrav.
  • proč je nespravdlnos ve vezeni chce syn pracovat a veznice ho drzi v cele je to hnus neco provedl za to pika ale soudy snim jednaj jako s vrahem ma rodinu deti a dluhy ješe vice se dostava do sracek to by meli zvazit a nikde neni ovolani je bilej a to ma asi smulu mate jim dat naramky at delaj a ne je tam jeste vice mucit pak se nemuzem divit ze se u nas krade uz jim nic nezbyva jinehotak ze nevim kam se obratit litomericko
  • Mně trochu připomíná Rachel Weisz.
  • martina válková

    Martina Válková je jedna z najnádhernejších žien, aké sa na TV obrazovke vyskytujú. Neviem to zdôvodniť, ale nedokážem sa toho názoru vzdať. Fantasticky jej sadla úloha femme fatale v seriáli Nemocnica 3. Asi by som sa do nej zbláznil aj ja...
  • ???

    hele vaše dcera je Jitka Válková?? *7* *7*
    • Re: ???

      deniskakikuska,jo Martina Válková má dceru Jitku Válkovou
  • herečka výborná

    Ahoj Marto, V nemocnici na kraji města si byla ůžasná, a ještě užnější si na fotkach. *4* *3* *5*
    terry
  • Martina

    Martina je asi nejkrásnější herečka současnosti. Moc se mi líbí, ale je i výborná herečka. Přeju všechno nejlepší. Petr *14*
  • artemida

    blahopřání

    Martinko, blahopřeji Ti k narození miminka i Martinovi. Těším se na Vás v pokračování Nemocnice a máš také moc hezkou roli v Pojišťovně, ale tu nejkrásnější zažiješ teď a to je role maminky. S pozdravem Míša. *14* *4* *3*
  • *5*
    • Re:

      *15*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit