Přejít na výpis diskuzí

Martin Stropnický

OSOBNOST 31.12.2006 
61 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Dobrý den pane Stropnický
    je mi Vás opravdu líto. Podepsat několik vět a potom pomáhat komunistům ke korytům jenom proto, aby jste byl ministr. Tak to bych od Vás nečekal. Ale ono už to, že jste se dal dohromady s tím Burešem. Já, kdybych se spletl a tohle udělal, tak bych se za to hluboce styděl a nelezl mezi lidi.
    Čest práci Milan Fák
    • No však teď dostal od Bureše(stíhaného?)pěknou trafiku.....M.
  • Dobrý den pane mistře (bohužel), měl jsem k vám bezmeznou úctu, ale když Vás vidím, přes pult diskutérů v Parlamentu, s jakým klidem berete za svá slova Okamurů, Kováčíků a jim podobných hlasatelů té pravé spravedlnosti, tak je mi Vás líto. Opravdu Vám stojí za to držet se pokřivené teorie podvodníka a příslušníka StB, abyste pro sebe získal nějaký hmotný profit? Jiného neumíte, než podporovat tuto pokřivenou teorii o tom, že za vše mohou jiní? Vzpamatujte se, jestli není pozdě. Václav Runštuk, Hradec Králové
  • Pane Stropnický myslel jsem si , že jste chlap , ale bohužel jse se spletl. Není Vám blujno sloužit Stébakovi a člověku, který patří k tomu nejhoršímu, co naše politika zplodila ?
  • Špatný herec,nebezpečný politik.NE Burešovi a ANO.
  • Pane Stropnický, není Vám trapně? *9*
    • super otázka stojí vám to za to
  • Pan Stropnický je po delší době člověk, který na svém postu neškodí.
    • Ale také nepomůže.............
    • Taky si to myslím. Není to žádnej tlučhuba jako většina ostatních. Nebyl by to možná špatnej prezident. Jazyky ovládá, v cizině se taky docela pohyboval, naprovázají ho žádné aféry. Pokud by kandidoval, myslím, že by měl u rozumných lidí šanci.
  • Ze Stropnického by mohl být v budoucnosti dobrý kopáč uranu pro Temelín,ale to by musel mít nad sebou tvrdou ruku revoluční mládeže.
  • Vážený pane Stropnický !
    Před mnoha lety s vyznamenáním absolvoval náš občan West Point a nikdo zde pro něj svého času nenašel v armádě uplatnění. Nevím,kde je tomu člověku konec a pravděpodobně je už dávno v USA, ale pokud je na zdejším perimetru, pak k jeho k jeho využití velmi hlasitě volám. jz.aktivity@seznam.cz
  • Stropnickej je v českém guláši třešnička na dortu!Podprůměrný herec nemůže být ministrem obrany,to by mohly prodavačky kandidovat na prezidentku,aniž by věděli zásadní rozdíl mezi solí a cukrem...
    • Oprava:věděly
  • Pane Stropnický, dnes jste mi na ČT definitivně potvrdil, že trpíte jakýmsi stihomamem z Ruska. Neustále jim strašíte občany. Ale víte, my nemáme strach z Ruska, lidé nevěří těm vašim obehraným lžím. Oni mají strach z rozpínavosti USA a NATO, což nám každý den, tito "mírotvůrci" předvádí svým chováním. Občané vědí, že na nás hrajete ne příliš povedené a tím pádem průhledné divadélko. Jenže tady nejste na divadle, kde ztvárňujete různé postavy. Tady v reálu jste ministrem obrany a tak se prosím tak chovejte. Jestli to nesvedete, odstupte. Je lepší být průměrným hercem, než hodně špatným politikem a současně i ministrem.
    • Já tedy z Ruska a soudruha Putina i dalších estébáků strach mám Jardo.M.
    • Za jaké občany se zde vyjadřujete? Sloh by vám celkem šel, proč nenapíšete knihu mouder, ale pouze sám a za sebe. "Občané vědí", mi pěkně zavání........

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit