Přejít na výpis diskuzí

Martin Straka

OSOBNOST 31.12.2006 
17 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ivy.b

    Ivetka Hockey bar

    Martínek je pro mě krásný chlap, nejlepší hokejista a je miloučký.To je na něm úžasný a patří mu můj největší obdiv. Miluju ho =o*
  • martin

    Je to velká škoda ze nebude hrát ve Vencuveru s ním by to alespon bylo neco ale je to jeho rozhodnutí.Každopádně je to nejlepšíí hokejsta pod sluncem:-D *14*
  • dadas-dadulinka

    zahraničí volá

    no myslím že by měl být spíš v zahraničí protože kazí mladší a mnohem lepší hráče není jim dáno více prostoru *10* *16* *8* *8* *8* *8* *10* *16* *8* *8* *8*
  • jdeto

    no Martin není špatný hokejista ale podle mě je i lepší český hokejista mislím že by se měl spíš uplatnit v NHL nebo KHL podle mě jeho kariéra může pokračovat i v zahraničí rozhodně nic proti němu nemám *4* *7*
    • Re: jdeto

      já si předevšim myslim že by ses měl naučit pravopis chytráku!!! *3*
  • mata

    Vsechno nejlepšii k narozkam *14* *14*
  • 15 M

    Skvělý příklad odvážného myšlení je těch 15 M. To všichni potřebujem, díky, jsem hrdý, že jsem z Plzně. Rád bych taky nějak finančně pomohl. Moc toho nebude, ale ten hokej a Vy za to stojíte. Existuje číslo účtu, kam se dá nějaká částka poslat poslat?
  • marta

    nejlepši,nejüzasnejší a nejhezčí hokejsta všech dob.Sympatickej chlap,bez nej by hokej nebylo ono *14* *14* je nejlepší miluju ho...:-) *14*
  • Mata

    miluju te si nejuzasnejsi hokejsta *14* *14* *14* chci tvuj podpis pro si nejsuprovejsi:-)))))))
  • smartik91

    Martin!!!!!

    Martin je skvělej chlap, velkej dříč, sympaťák a tahoun našeho plzeňského týmu! Vzdávám mu poklonu, co všechno dokázal...to je úžasný!!! Díky *4*
  • Mata

    Martine si ten nejuzasnejsi hrac v celém hokeji *14* moc ti dekuju za tve vykony v hokeji jsou nejlepší.......a taky si nejhezčí hrajes fakt vyborne moooc ti fandim *14* *14* *14* *14* si super

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit