Přejít na výpis diskuzí

Martin Růžek

OSOBNOST 24.9.2008 
5 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Suhlasim! Vyborny herec a bez pochyb i clovek, ako u mna sa zle zapisal rolou krala Kazisveta ked som bola dieta, tak si ma ziskal postavou Doktor z Vejminku. Absolutne dokonala pre neho postava, ktoru zahral bravurne! Dakujem pan Ruzek, skoda ze takych ako vy je dnes minimum....
  • Jeden z nejlepších českých herců, patří k té elitě.
  • dasvobodova
    Herec Martin Růžek byl pro mě velký herec, ale i charismatický muž. Milovala jsem ho, svoje city jsem mu vyjádřila v dopise, od té doby jsme si psali. Obdaroval mě hezkými obrázky Cyrila Boudy, také fotografií s věnováním. Psali jsme si asi 15 roků. Jednou přišel jeho poslední dopis, ve kterém se se mnou rozloučil... poděkoval... za krátko na to zemřel, tento velký herec mě obohatil ve všech jeho rolích: filmech, inscenacích, seriálech, pohádkách... Měla jsem tolik moc touhy si s ním povídat... spíše mu naslouchat, držet ho za ruku, připadal mi moudrý a laskavý. Jako mladá jsem neměla odvahu ho oslovit, dnes ano, ale je již pozdě! Spěte sladce pane Růžku, byl jste vynikající herec a charismatický muž, chlouba Národního divadla a české kultury vůbec... Vaše milující Dana
  • vladka65

    Pan herec

    Také jeden z herců,kteří chybí a nikdo je nenahradil.Škoda-zbyly jen vzpomínky.
    • Re: Pan herec

      Souhlasím s Vámi, byl to jeden z mých nejoblíbenějších herců.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit