Přejít na výpis diskuzí

Martin Roman

OSOBNOST 2.2.2008 
72 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • S takovým ,a podobnýma prašivcema v této zemi udělá pořádek jen druhý Gottwald.fca
  • natalia.orolinova.71
    Ako vidis, vobec na tychto sietach neviem robit, no co uz. *3*
  • Ahoj, robim poriadok v starych papieroch a nasla som Tvoje listy/aspon si myslim. Pamatas si este kurz nemciny v Drazdanoch? Asi sme boli este na gymnaziu, takze to uz bolo riadne davno.Raz som Tvoje meno pocula v spravach a napadlo ma, ci to nie si Ty.Pisali sme si dost dlho.Zdravi Natalia z Kosic
  • Před časem,jsem prosila o pomoc,ale ani slovíčko zpět.Je mě to líto,že vám nestojíme ani o tohle aby jste se nějak vyjádřil
  • Je mi upřímně líto všech lidí,co tady prosí o peníze, ale ruku na srdce, přátelé. Myslíte si,že takový člověk, jako je pan Roman, vám něco půjčí?? To spíš dřív pokvetou hrábě. I když vlastně pan Roman sám sebe dle svého chování a uvažování již nepovažuje za člověka, ale Poloboha. Takoví jsou nejhorší, spíš se s vámi o poslední cent rozdělí žebrák,než zloději typu pana Romana a našich politiků. Já se strašně divím tomu,že to co se děje v našem státě ještě nezvedlo Čechy ze židlí. Ono k tomu asi brzo dojde. Páni politici, třeste se!!
  • Je mi z těch hnusných žebráků zde na fóru na blití. Bych nevěřil, jak se můžete tak snížit tady žebrat lůzo jedna *15*
  • Vy nejste osobnost, ale zloděj!!!!
  • Vážený pane Romane,je mi Vás svým způsobem líto,dle mě jste hamižný člověk,který prostě nemá dost a bude zdražovat a bude zdražovat,co to dá. Jakpak se Vám v noci spí,když se na úkor obyčejných lidech topíte v milionech,zatímco jiní žijí na hranici chudoby a možná právě díky Vám nemají ani pomalu co dát jíst vlastním dětem? Hajá se Vám dobře a sladce? Jestli ano,tak jste jen obyčejný padouch a zloděj,kterýho by měli aspoň na 20 let zavřít,aby mohl zpytovat svědomí a měli by Vám zkonfiskovat to,co jste si za ty léta sprostě nakradl. Já nechápu,jak se člověk jako Vy může jen tak s úsměvem ukazovat na veřejnosti a dělat ze sebe největšího poctivce na světě.Myslíte,že jsou všichni tak blbí? Vy patříte možná tak před soud a pak šup s Váma Na Pankrác.
  • Dobrý večer pane Roman,
    možná budu alespoń jeden,co nic nechce a na vaše peníze Vám sere.... Jsem ještě zdráv a sílu mám,tak si je mohu řádně vydělat a ne nakrást,jako vy....Takový peníze by mě ani netěšily a podivuji se, kolik je tady hloupých a naivních lidí, co vám věří, že jim něco dáte.... Opravdu na zasmání. Ale alespoń něco na tomto přiblblém článku a přiblblé a naivní diskuzi. Tak se mějte a užijte si svých miliónů. Jarek
  • Dobrý den pane Romane.Přečetla jsem si váš článek a jako ostatní,vás prosím o pomoc,vlastně o půjčku,kterou se zavazujeme splatit.Jsem v důchodě a žiju s invalidním synem na vesnici.Práci už nedostanu a syn také ne,poněvač chodí o berlích.Ne svojí vinnou,jsme se dostali do finančních problémů,které nevíme jak řešit,hrozej nám exekucí,ale podotýkám,že neprávem.Proto prosíme o půjčku 500000 i na směnku,do 10 let,bychom to splatili.Předem děkuji

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit