Přejít na výpis diskuzí

Marlene Dietrich

OSOBNOST 31.12.2006 
12 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Je mi zle opravdu je mi z vás zle. Jste normální?! Psát tady například věci ve stylu, že byla čarodějnice nebo že měla ráda s€x? Vzpamatujte se sakra!!! Každá opravdu každá Old Hollywood celebrita měla nějakou aféru, nějaký větší problém apod. a vy máte opravdu tendenci řešit takové hlouposti? Co kdyby jste začali řešit i to dobro? To nee, vy radši vytahujete a řešíte drby, drby, a nic jiného než toto. Vídám toto opravdu skoro u všech článků a štve mne to. Styďte se opravdu se styďte!!😒 +plus pokud už o někom špatně píšete napište to alespoň správně.

  • Je mi 15 a slišela jsem německou písen originálku Lili Marlene , i ve francouzštině , můj strejda mi vyprávěl jak si z ní dělali češi legraci z Němců , tak mě napadlo si o té herčc něco přečíst že byla Dě . Pozkočila sem pak z toho že měla vztah i s Edith Piaf a tk dál .Ale to co mě nejvíc udivilo bylo že e tak strašně chovala ke své vlastní a jediné ceři . pak jěště ten chudák novinář
    • Nauč se prosím gramatiku.

  • Ona měla vztah s tolika lidma?! To si děláš pr*el...
  • Přírodní zázrak, v 75 ještě vystupovat na jevišti a vypadat více sexy jak kdejaká dvacítka. Pro mě znamená Marlene strašné moc, ale především nesmírně charizmatickou zpěvačku, cynickou i milující, vášnivou i tak chladnou, poslední Bohyni.
  • Ráda šoustala...

    Byla také pověstná tím,že ošoustala všechno,co mělo kalhoty...ne,že bych jí to měl za zlé. Opíchala prý i presidenta Kenedyho. *5*
  • Boží

    Mě připadá zajímavá. *5* *14*
  • prodám knihu

    prodám knihu
    Maria Riva:
    Marlene Dietrich

    perfektní stav, zájemci ozvěte se prosím na e-mail n.natalie@atlas.cz

    N.
    • Re: Dietrich.

      Neskutecne Charizmaticka.
  • idioti...

    Marlene byla Boží zázrak...
  • Čarodějnice!

    A děsně zlá baba *16*
    • Re: Čarodějnice!

      jak to myslíte čarodějnice?vždyŤ,no vlastně nevím.zajímavá to žena *7*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit