Přejít na výpis diskuzí

Mark Hamill

OSOBNOST 31.12.2006 
19 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Luk skajvoltr je v SRAR WARZU fakt dobrý nejlepší díl bil jak bojoval s Lordem Vejdrem
    • luke skywalker je v star wars fakt dobrý a nejlepší díl byl jak bojoval s darkem vaderem *7* tak se nauč psát
      • Je to Darth Vader. Oba se podívejte na Star Wars ještě jednou a pak buďte chytří. ;)
  • NEJ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! *14*
  • NEJNEJNEJVĚTŠÍ FANINKA NA SVĚTĚ LUKA SKYWALKERA!!!!!!!!!!!
    Jsi fakt úžasnej Jedi...ten nejnejlepší!!!!
    A si moc krásnej!!!! *14* *3* *4*
    FAKT NEJ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  • Takže je možné, že bude hrát v nové trilogii SW, 7 bude mít premiéru 21.května 2015.
    • ano už podepsal smlouvu na star wars VII
    • mozek11
      myslím, že kdyby hledali nějakého jiného herce, už by to nikdy nebylo tak dobré. ale už mu je 60, takže uvidíme...moc se těším na sedmý díl. doufám že tam bude Mara:-) *3*
  • j

    tri otázky

    kolyk je2000000+60000000000000000

    jak
  • luky

    jsem tvuj nejlepší fanoušek a ty muj favoryt *3* *3* *3*
  • Re: Luke

    luke je strašne dobrej jedy *4*
  • Luke

    Luke je nejlepšííí Jedi!! A moc krásnej *14* *1* *3*
    • Re: Luke

      sice nevím kdo jste ale souhlasím s vámi!!!!Luke je nej a pěknej!!!!!!!!!!!!!
  • Bohuzel je mi pres 50 a navic sem...jak bych ti to...no proste je mi pres 50. Takze smula zlato.
    • Re:

      Mike neumí česky!!
      • Re: Re:

        Mark neumí česky.Ne Mike!
        • Re: Re: Re:

          A není to fuk???Aj tak mu fandím i když je o nějakých 40 let starší!!!!Já ho pořád vidím jako mladého jediho!!!!! *14*
  • Nějvětší fanynka na světě

    Ahoj Marku si má jediná láska. Moc se mi líbíš ve filmu HVĚZDNÉ VÁLKY EPIZODA 4,5 a 6. Tak ahoj a odepiš má jediná lásko. I LOVE YOU MARK HAMILL
    • Stefy
      hele souhlasim stebou :) *3* *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit