Přejít na výpis diskuzí

Marek Šnajdr

OSOBNOST 15.6.2013 
9 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jeto gauner
  • Z omluvy je mi na zvracení a to, že stát (my všichni) zaplatíme lumpům "odškodnění" je nehoráznost. Činy 3 poslanců a to je skutečnost, by neměly být chráněny imunitou - v ČR je hrůza sledovat dění v parlamentu apod.
    Je mi už dost let, ale toto jsem nezažil ani za minulého režimu, fuj.
    Proč kompetentní nic proti tomuto nedělají (poslanci,prezident, který se slibem zavázal jednat v zájmu vbšech občanů ČR, soudci atd. atd.?!?!
    Danda
  • Šnajdr, to je šíbr největšího kalibru.Když čtu jak ovlivňoval podplácel v zakázkách ve zdravotnictví je to děs. Takovou kreaturu by již dávno měla vyšetřovat protikorupčním plicie, a co nejdříve ho navléknout do tepláků a zabavit nakradený majetek. Aspoň by mu trochu zhubla ta jeho vyžraná držka.
  • Pan Šnajdr je největší korupčník v českem zdravotnictvi. Společně s druhym korupčnikem naseho zdravotnictvi panem Bendlem zikali obrovsky majetek. Zde vidim velky prostor pro praci statniho zastupitelstvi.
  • Kde ten zaprodanec Šnajdr teď sedí.Určitě si našel zase teplé místečko v nějaké dobře placené práci.Doufám,že mu ty dvě brady nesplaskly a je pořád vyžraný.Prase jedno .. *12* *12* *12* *12* *12* *12* *12* *
  • Do filmu "Šmejdiˇ, zapomněli, tak snad v dalším díle uvidíme... *10* *13*
  • Šnajdr je gauner,kterýho zplodil estébák,znám ho od doby kdy ten dobytek dostával zakázky od bývalých komoušů.Přeji ti hodně černých ptáků v kriminále ty bolševický potomku.
    • Tento vrcholový dacan by se měl také zodpovídat ze svého působení ve zdravotnictví a také v kauze IZIP, která se potichoučku odsouvá do zapomnění!!
  • Text Vašeho příspěvku
    žádný strom neroste až do nebe že??????????

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit