Přejít na výpis diskuzí

Marcela Holanová

OSOBNOST 5.8.2008 
19 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Dobrý den paní Holanová,
    slyšela jsem, že máte problém s plotýnkami.
    Napravuji páteř v Modřanech, pokud máte zájem, napište mi
    na Facebook Masáže Pastorková.
  • Zpiva krasne, ale jinak pto zivot nepouzitelna hysterka
  • Všechno nejlepší k narozeninám !!!!!
  • Paní Marceelo,přeji Vám k narozeninám hlavně zdraví a více štěstí,sílu v boji za to, co Vám náleží.To odhazování starších manželek výměnou za mladé je dnes americká móda.Tak ať taky se vyrovnávají jako v Americe.Kdyby neměli peníze tito pánové,tak o ně tyto mladé dámy ani nezavadí.Jenomže takto staříci nepřemýšlí.Držím palce a nedejte se,snad to mladce ustojí,že bude taťka o něco chudší. S pozdravem Vaše příznivkyně.
  • milá marcelo,nemám ve zvyku někomu psát na netu,ale dnes prostě musím...přečetla jsem si před chvílí článek na netu - že žádáš po exmanželovi dost velký peníz...marcelo milá,prosím tě,vydrž všechny ty tahanice a soudy a **kájovi** dej za uši!!!já jsem to nedokázala,úplně mě zradilo zdraví - a tak jako mnoho dalších žen,zůstala jsem sama,namocná,bez prostředků,bez majetku...a pán si vesele užívá život i s majetkem,který jsme nabyli společně...nemluvě o tom,že mi vzal i pejska a odmítá mi jí byť i jen ukázat..hm..drž se,holčičko statečná a NEDEJ SE!!!!!moc a moc ti budu držet pěsti plné tvého budoucího štěstí - a sakraže to není jenom o penězích...post script-možná se k tobě tyhle řádky nikdy nedostanou,ale to nevadí,stejně ti moc fandím..jana liberec *7* *7* *7*
    • Obecne fajn, ale tady to zrovna nesedi. Spis je div,, ze on s ni vydrzel tak dlouho. Kdybys mela Jano osobni znalost pomeru a toho, jaky kdo je, tak bys tohle urcite nenapsala a tvoje sympatie by mel Karel. Ovsem jako zpevacka, hlas krasny. Pilarova jednou rekla, ze svuj talent promarnila a to taky sedi. Lina zenska.
    • A nemela by radsi Marcelka zacit radsi poradne makat? Ma mladyho chlapa, tak proc se furt patla v minulosti. Je o ni slyset jen jak lita po soudech a doted nemuze vydychat, ze se na ni Sip vyprd.
  • narozeniny

    Milá Marcelko
    Gratulace k dnešním 60.narozeninám
    přání hodně štěstí,zdraví.
    • Re: narozeniny

      Pro Marcelu Holanovou pište na oficiální stránky www.marcela-holanova.cz
  • přání

    Milá Marcelko
    Přání k Tvým narozeninám všechno
    nejlepší hodně štěstí zdraví.
    *4* *4* *4* *4* *4*
    • Re: přání

      Pro Marcelu Holanovou pište na oficiální stránky www.marcela-holanova.cz
  • Fanouškovské stránky

    www.marcelaholanova.wbs.cz
  • Zrovna koukám jak zpíváte Karlu Gottovi.

    Zrovna sleduji Čt1 narozeniny Karla Gotta. Zpíváte k jeho 70 narozkám. Máte stejný den narození jako moje sestřenice Iveta. Zdraví souznitel v dnu narození Haničky Zagorové Kamil. *4* *3* *4*
  • rano

    me se strasne libi rano to je nadherna pisnicka uplne bozi

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit