Přejít na výpis diskuzí

Manu Chao

OSOBNOST 31.12.2006 
28 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ty už tu trávu nehul!

  • joou

    sice sem hoperka ale na reggaečku sem začínala a Manu chao is the best:) *14*
    • alocado

      Re: joou

      holka todle fakt neberu, buď si čím chceš. Manu je dobrej, bez diskuse. Reggae je kultura, životní styl ten člověk nemění každej den. Úplně mi z toho běhá mráz po zádech brrr... *9*
  • Manu Chao

    čau lidi nemate nekdo od Manu Chao - Welcome To Tijuana na mp3 moc se mi líbi a nikde ji nemůžu stáhnout tak jestli kdo jí má tak mi ji plosím pošlete na email moc prosím
    • Re: Manu Chao

      Si to kup *1*
    • Re: Manu Chao

      mp3s.nadruhou.net *9*
  • Všem se líbí Manu.-.

    No mate vsichni pravdu Manu je Manu...ale co takhle poslechnout si Mano Negra? tohle je skackoo!!! *5* a zvlast Bongo bong je paradicka!Doporučuji *3*
  • Taky jsem na něm byla na rock for people a bylo to fakt úžasný... lidí jak blázen že jsem skoro neviděla ani na obrazovku vedle podia, ale jen ho slyšet.. zážitek
  • Manu Chao is good

    Hej lidi,vy jste blázni.Slyšeli jste 2cd od Manu Chaa a hned je dobrej?Je to se musí nechat,ale Manu má více těch cdček.Mám ho jak hrál s Amadeou a Miriam.Mam bembu,clandestino,esperanzu,pak nějaké s'iberrie něco nevím přesně jak to je,ale mám toho plno od něj.Mám i něco co hodně lidí od Chaa nemá.Až po několika poslechnutí a až po několika měsících pochopíte,že Manu Chao je způsob života a ne jenom muzika.Ale jinak koncert měl dost dobrej.Mám jeho živé koncerty ze ženevy atd.A vté ženevě podal tak 10krát lepší výkon,ale i tady to bylo nadupané.Manu je Manu.
    • Re: Manu Chao is good

      Zdravicko hombre
      Cetl jsem Tvuj prispevek a tak bych se chtel pozeptat,zda-li by nebylo mozne nejakym zpusobem sehnat jeho zatim posledni oficialni album vydane v roce 2004 Syberie.Ryze francouzska zalezitost.Nemohu sehnat v ceske republice.Muzes poradit?Daniel
  • nářezzz!\"!!

    včera sem byl na jeho koncertě na rock for people a neco podobneho sem ješte nezažil..Naprosto užasná živá akce...proste ska jak prase... *5* *14* *1* *1*
  • to: šteja

    www.manuchao.net
  • co to tu ctu? ja mam od manu chao a mano negra 9 CD a pak jeste nakou hudbu nastahovanou z netu, kdyby jste to vsechno slyseli, Radio Bemba by vam pripadalo jako prumerny album... klidne se ozvete, rad poskytnu.
  • čau, neni ti tady moc živý, ale stenjně to zkusim. nevíte někdo o linku na jeho koncertní turné 2006?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit