Přejít na výpis diskuzí

M. Night Shyamalan

OSOBNOST 31.12.2006 
9 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Dávajte si velky POZOR
  • Nevim, co se mu deje, ale kdysi fakt umel : 6th Sense., Znameni jsou perfektni filmy. Mrzi me to, ze se jaksi zasekl a neda se natocit kult typu sesty smysl.
  • milli178

    Fandim

    těším se na další jeho počiny i výběr herců je super moc se mi líbí jeho styl je veliký režisér

    *3* *14* *3* *4*
  • mymiho

    Life of Pi

    Lidi nevíte kde by se dala sehnat ta knížka "Life of Pi" podle které točí tu novinku? Našel jsem ji jen v angličtině. Zas tak dobře angl.neumim a indycky už vubec neee *15*
  • komik :-)

    Nakonec proč ne,zahrál si ve všech svých filmech. Jen ve stalo se me trošku načapal. Mam jen verzi kde hrál toho joe v mobilu. Škoda. Nejvíc mi dal zabrat ve vesnici. Tu jsem videl snad 1000 ale že je to ten policajt s novinama na konci to byla pecka. Už se nemůžu dočkat na další jeho novinku
  • Šestý smysl

    Film šestý smysl nemá chybu!
  • nej

    Je to nej nej reziser jakeho znam..presne podle me predstavy vse stvarnil dokonale..bez chyby..! Je to pro mě osobnost! *5*
  • 08/02/2007

    Nejen skvělý režisér, ale také vynikající herec *14* , svou roli ve filmu Žena ve vodě, který mimochodem sám napsal a zrežíroval, ztvárnil na jedničku s hvězdičkou *3*
  • besvadne fimy toci

    Mam rad takove druhu muzu jako je on.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit