Přejít na výpis diskuzí

Luis Fonsi

OSOBNOST 14.10.2009 
9 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Líbí se mi písnička despacito a echame la culpa
  • Super zpěvák!,velmi mě ohromil songem despacito,je super!
  • Luis Fonsi je prostě uspěšnej chlap máji ho moc všichný rádí
  • písen Dospacito me velmi ohromila.Moc se mi líbí. *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • Já jsem despacito poslouchala už na začátku roku a strašně se těšila na léto. Nevím jestli je naše země tak moc omezená nebo zatížená na angličtinu,ale všimnout si jeho hudby až když má přes 3 miliardy shlédnutí na youtubu je zarážející i pro mě. Když to mělo přes milion a říkala jsem to příteli,říkal:Jasně to znám,ve Španělsku to hrají často v rádiích. K nám se to dostalo až v létě.
    Co dodat? Snad už se přestanou v radiích pouštět upištění zpěváci a uječené hysterky v z Anglie a USA a konečně se lidé budou zajímat o ostatní země,jejich jazyk a hudbu.
    • Lujzičko,ty jsi asi nechodila do školy,viď?,nepíše se shlédnout ale zhlédnout!
  • luis je nej písen despacito ještě víc *14* *14* *14* *14* *5* *5* *5* *5* *1* *1* *1* *1* *1* *2* *2* *2* *2*
  • catalina.db

    Tierra Firme

    Luis dneska vydává nové CD, pokud ho někdo chce, je na ulož.to :) http://www.uloz.to/9513866/luis-fonsi-tierra-firme-deluxe-edition-2011-zip
  • catalina.db

    cumpleanos

    Feliz cumpleanos Luisito, ers el mejor compositor del mundo. *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit