txt

Diskuze k článku: Ludvík Hovorka

napsat komentář

Tento formular nevyplnujte!!!
Jmeno:
Email:
Text:
Píšete jako anonym, chcete se přihlásit?

diskuze (3 příspěvků)

 • Marie Škrabalová (anonym)

  Dobrý den, já mám s panem ing. Hovorkou velmi pozitivní zkušenost. Když se moje rodina ocitla v těžké životní situaci a obrátila jsem se na něj, nejen že na rozdíl od jiných velmi vstřícně reagoval, ale snažil se i pomoci. Jaký bude výsledek nevím, ale stačí mi i zjištění, že člověk najde pomocnou ruku i jinde, než na konci svojí paže. Ing. Hovorka je jeden z mála politiků, kteří si i ve funkci zacovali lidskost a volič pro něj není důležitý jen před volbami. Držím mu pěsti a sobě i všem daňovým poplatníkům přeji ve veřejném životě více takových osobností.

  7.4.2015
 • lubomir.krocil tiscali.cz

  Dle životopisu je ing. Hovorka snad bez vady. Bohužel ale to tak není. Po nástupu do nové funkce ředitele městské nemocnice v Uh. Brodu začal praktikovat své dominantní postavení. Naprosto neuznává platně uzavřené smlouvy s dodavateli služeb.Vypovědět smlouvu má jistě plné právo ale rovněž musí respektovat její výpovědní podmínky. Toto by jako bývalý a navíc znovu kandidující poslanec parlamentu měl jistě vědět. Pokud tak tomu není, nemá v parlamentu ČR co dělat.Takové lidi volit je velice nezodpovědné.Navíc kandiduje za lidovou stranu která slibuje nesplnitelné.

  22.9.2013 upraveno
 • Tomas (anonym)

  No, předně bych se pozastavil, jak je možné, že stavební inženýr, projektatnt, který nabvíc tuto práci vykovával 2 roky, se stane ředitelem Městské nemocnice Uherský Brod. Nemyslím si, že by měl být lékař, to proboha ne!! Ale měl by mít zkušenosti s řízením, ekonomikou, nejlépe podobného zařízení. Což pan Hovorka nemá. Od roku 1990 starostoval v Šumicích a byl společníkem ve firmě Střechy 92, ve které reálně nikdy nepracoval, (mimochodem, nevím, proč tato skutečnost zcela zmizela z jeho životopisu).

  15.1.2014