Přejít na výpis diskuzí

Ludvík Aškenazy

OSOBNOST 31.12.2006 
5 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Nejenže se to nejmenuje Černá blondýnka, ale ani to není o osudech židů za války (ačkoliv to bylo jedno z jeho velkých témat, stejně jako válka vůbec.)Jsou to malé básně v próze, texty k k fotografiím, které Aškenazyho zaujaly a k nimž domýšlel příběhy. J.K.
  • Věčná švestková vůně

    Všechno jsem četl rád, ale jsou knihy, které vlezou člověku pod kůži. pro mne to bylo Vajíčko a Putování za švestkovou vůní. Dospělý syn si "Pytríska" odnesl sebou do svého nového domova. I jeho uchvátila ta nádherná vůně poesie bohatého příběhu. Teď jsem si otevřel Aškenázyho protože jsem se rozhodl napsat o tom, jak může spisovatel přispět k člověčímu štěstí do portálu musicopen.cz, takže tam si můžete všichni, kteří máte Aškenázyho rádi, číst, případně mi vynadat. Občas, když jsem šťastný, tak mi svět, bleděmodrý svět Pytríska a Aškenázyho připadá jako svět můj. JKK
  • chyba

    Pozor v názvech děl je chyba - Černá bedýnka. S černou blondýnkou to nemá nic společného. *3*
  • Ukradený měsíc

    Putování za švestkovou vůní je super pohádka, tu můžu všem doporučit *3* . Ovšem bacha s tím Ukradeným měsícem, to je taky pohádka.
  • Zajímavé díla

    Opravdu zajímavé díla.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit