Přejít na výpis diskuzí

Luboš Pospíšil

OSOBNOST 23.9.2008 
10 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • V patek jsem byla na koncerte pana Lubose Pospisila,jiz dlouho jsem neslysela nic lepsiho,jeste dnes se mi to honi v hlave,spoustu let ho posloucham a je cim dal lepsi,kdyz buh vymyslel hudbu,vedel,ze se tento clovek narodi,je uuuuuzasny!!!!!
  • Gratuluji k narozeninám a dík za Váš repertoár, rád se znovu vracím k jeho poslechu.
  • jirkakratas

    Vše nejlepší.

    Přeji Luboši Pospíšilovi vše nej k jeho dnešnímu významnému životnímu jubileu. Jiří Kratochvíl
  • Děkuji Lubošovi Pospíšilovi za vyfotografování ze dne 12.2 2010

    Děkuji Lubošovi Pospíšilovi za vyfotografování s mojí osobou včéra 12.2 2010 v Ústí nad Labem. Je to další můj soznitel v dnu narození. Je v pořadí devátý celebrit. Přeju hodně zdraví. Kamil *4* *3*
  • jirkakratas

    Luboš Pospíšil

    Tady nikdo nediskutuje. Vypadá to, jako kdyby Luboše Pospíšila nikdo neznal...
    • Re: Luboš Pospíšil

      Omyl, Luboše zná plno lidí a jsou z jeho skvělých písniček a hlasu nadšený. Já ho mám moc ráda a poslouchám ho pořád dokola. Asi ty lidi nediskutujou zrovna tady. *3*
      • jirkakratas

        Re: Re: Luboš Pospíšil

        Tak to mě velice těší, že nejsem sám. Včera by Luboš Pospíšil se skupinou 5P hostem v pořadu Noc s Andělem na ČT2. Bylo to pěkné. Zahráli tam asi tři písničky z nového alba (Koukej lásko, Válka slov, Miriam) a také nějaké starší pecky (Tenhle vítr jsem měl rád, Píši Vám Karino a Groteska). K tomu ještě nějaké starší videoklipy. Bylo to fajn.
        • Re: Re: Re: Luboš Pospíšil

          Jenom poznámku, že Luboš je úža a doufám a těším se, že letos opět vystoupí u nás v Domažlicích (loni to nevyšlo).
          Je ale fakt, že alespoň v mém okolí ho moc lidí nezná. Holt se nedere za každou cenu do médií jako mnozí jiní "zlatokopové" a jejich manažeři.
          Al. *14*
          • jirkakratas

            Re: Re: Re: Re: Luboš Pospíšil

            Stejnou zkušenost mám i já. Když jsem se zmínil, že jsem byl na jeho koncertě, tak mi kolegové řekli, že vůbec neví, kdo to Luboš Pospíšil je. Přižom už na hudební scéně působí tak dlouho...
            • Re: Re: Re: Re: Re: Luboš Pospíšil

              Ani v mém okolí to není lepší, nikdo ho nezná a ani písničky, což mě mrzí, protože Luboš je skvělej a jeho písničky taky. *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit