Přejít na výpis diskuzí

Lolo Ferrari

OSOBNOST 11.10.2009 
41 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Znala jsem ji osobě byla strašně fajn jen nešťastná. Měla smůlu že se zamilovala do o 20 let staršího chlapa kterej z ní udělal monstrum na prachy strašně ju bil a prodával ona chtěla děti,ale bohužel.Asi jí je líp nahoře než žít mezi parazitama kteří ju obklopovali.Škoda ji hodná holkat o byla
    • 1971Aero

      Oj

  • nika1991
    *12* *12* *12* *12* *16* *16* *14* *14*
  • V podstatě chudák člověk. Nevím, čemu podlehla (nemyslím její navalení vlastními bakelitovými ňadry, ale psychický stav).
  • blééééééééé *11* *11* *11* *11* *11* přesně takhle vypadala lolo ferrari *12* *12* *12* *12* *12* *12* *12* *12* *12* *12* *12*
  • podle me je Lolo take velmi krasna a vzrusujici
  • nika1979
    *12* *12* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *6* *12* *12* *14* *14* *4* *5* *5*
  • nika1979
    Lolo zemřela zadušeni svich vnad velkych protože ju stoho boleli zada tak brala prašky. až tolik že jse předavkovala *12* *12* *12* *12* *12* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *4* *4* *4* *4* *4* *4* *14* *14* *14* *14* *16* *16* *16*
  • miley.the.best

    ..

    Četla jsem že umřela, že ji někdo zavraždil (udusil) a podezříval se i její manžel.
    A ještě něco, někdo prosím vás, založte nějakou zpěvačku, ať kdykoliv když zmáčknu zpěvačky nemusím na ni čučet.
    • Re: ..

      Ona kdyby si nenechala udělat plastiku prsou tak je docela hezká... se koukněte na poslední fotku tady na www.osobnosti.cz Byla hloupá že si nechala udělat takovou kravinu!!
      • Re: Re: ..

        Mě se nelíbí vůbec, byla to ošklivá umělotina
    • Re: ..

      Mohla bys mi prosim tě vysvětlit co to tady píšeš za kraviny?myslím to jako,aby někdo založil zpěvačku a abys nemusela na ni koukat?jako přijdeš ti normální to,co jsi napsala?mě teda nn,nezlob se na mě a nemusíš se za to urážet co jsem ti tady napsala,blbost to je *9*
      • miley.the.best

        Re: Re: ..

        Víš myslela jsem to tak, že když jsem zmáčkla zpěvačky, tak tam byly naposledy založené zpěvačky a byla tam ona, tak ať někdo založí jiné zpěvačky ať ji odtamtud vyšoupne!
        Mě to přijde celkem normální, co jsem napsala, napsala jsem, že se na ni nedá dívat a ještě příčinu její smrti, takže i celkem užitečné infromace pro tento profil!
        • Re: Re: Re: ..

          Chci se ti omluvit,že jsem na tebe vyjela,jo,normální to je,já jsem to jen blbě pochopila,tak se prosím nezlob nebo jo,máš na to právo,mě se občas stává,že něco blbě pochopím,nechtěla jsem se tě nějak dotknout,tak se ti ještě jednou omlouvám,ona je hnusná,to máš pravdu,já když jsem ji viděla poprvý v časáku možná rytmus život už si nepamatuju je to cca 2 roky,tak mi taky bylo z ní zle,150cm přes hrudník,byla pitomá úplně a ten její xicht hnusný *1* *4* *9*
          • Re: Re: Re: Re: ..

            Úplně pitomá a hnusná jsi možná tak ty. To, že se tobě nelíbí, neznamená, že není nádherná.
            • Re: Re: Re: Re: Re: ..

              Za to ty jsi úplný krasavec jako od záchoda pod stavec, tak jestli se ti tady hnusná umělotina líbí, tak jsi asi nekrofil, P.S.já vím, že nejsem hezká, ale dokážu to přiznat narozdíl od někoho:-) *3* *3* *3* *3* *1* *1* *4*
  • wendy92

    co na tu trosku říct?

    Vím že o mrtvých jen v dobrém, tak to radši nebudu komentovat..
    • Re: co na tu trosku říct?

      taky mohli uvest ze jeji osobni stražci byli z čech,což ale malokdo ví
  • wendy92

    Proč zemřela tak mladá?

    Nevítw co se jí stalo že zemnřela v 37 letech bo v kolika??
    Já bych řekla že ji zabila ta perda, když jí vybouchly mega nechutný balóny..
    ale kdyby měla jen ty kozy velký tak neřeknu, a ole oná má i zhnusenej ksicht..chce se mi při pohledu an ni zvracet.
    • Re: Proč zemřela tak mladá?

      prrej se zadusila vkastním ňadrem a nebo ji uškrtil manžel,vlastní pravdu,ale ví jen oni,víš jak,všude tvrdí něco jinýho *15*
      • Re: Re: Proč zemřela tak mladá?

        Uškrtil ji její manžel, protože se s ním chtěla rozejít a on by zůstal bez peněz. Celá léta ho totiž živila.
        • Re: Re: Re: Proč zemřela tak mladá?

          Ale to můžou bejt jenom kecy, stejně se všude kecá něco jinýho, víte jak *3*
          • Re: Re: Re: Re: Proč zemřela tak mladá?

            To nejsou kecy, to je fakt. Vždyť za to šel i sedět.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit