Přejít na výpis diskuzí

Linda Rančáková

OSOBNOST 31.12.2006 
23 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • sabcas

    Linda skvělá a svědomitá trenérka

    Linda je fakt BESTOVÁ tanečnice ona to fakt umí skvěle rozbalit............A na magic schoolu si myslím lindí že si nás naučila hodně......Jinak LINDA SKVĚLE NAUCI HLAVNE RANDB LYRICS i hip hop no ptoste vsecko fakt to umis a at se ti dari v dalsim zivote *3* *4* *4*
  • Linndo si super!

    Linda je super..byla sem sice jenom na jednom workshopu v Písku,na podzim 2006 ale hodně sem se tam naučila..tak snad ještě někdy.. *14* *14* *14* *1* *3* *3*
  • jj

    linda je fakt super jak tanecnice tak i ucitelka kdyz me ucila tak to bylo super stary dobry casy
  • Tanec jako vášeň

    Ahoj, nedalo mi to a tak musím taky vyjádřit svůj obdiv. Znám Lindu z dřívějších dob,kdy ještě nebyla tak známá a mám velkou radost,že se dostala tam kde je a že dělá,co ji baví.
    Přeju hodně protancovaných dnů...
    fanynka z Lomnice..
  • supr

    Lindo v Písku si byla fakt supr a holky ze žáby si to myslí taky
    fakt nej *3*
  • Magic school

    Moc děkuju za úžasný soustředko!! Push the rainbow *1* vžum, skejt board *1* Úžo sestava, obdivuju tě!!!
  • Třešť

    Já ji zbožnuju..byli jste někdo v Třešti?? *14* byl to nářeeeeez *14*
  • jjjj

    Lowajůůůůůůůůůůůůůůů ů Linda is the best!!!!!!!!!!!,moja láska a láskou zůstane....... *14* *14* :-D
  • lindu neznám, ale její sestřičku ano...je to opravdu hrozně milá a hodná holka

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit