Přejít na výpis diskuzí

Liev Schreiber

OSOBNOST 27.4.2007 
12 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Luky1987

    Liev Schreiber je good herec, hral aj vo filme Scream 2

  • Naposled jsem L.Schreibera viděl v seriálu Ray Donovan. Všem jeho příznivcům vřele doporučuji. Byl dobrý i ve filmu Mančuriánský kandidát. Je to můj oblíbený herec, ač nejsem 4%. Sympaťák! *3*
  • Liev Schreibera si pamatam ako herca, ktory vo filme RKO 281 hral mojho oblubenca Orsona Wellesa. Sympatak ..........
  • Je hrozně sympatický, nejlíp vypadá z boku, má pěkný tvar hlavy - nos...
    Působí tak klidně, vyrovnaně, stejně jako Jonh Nettles - Vraždy v Midsomeru - Tom Barnaby *4*
  • prue152
    Přeju vše nejlepší k vaším 44. narozeninám. Jste úžasný herec, určitě v hraní pokračujte dál. *3*
  • ...

    A co třeba ve filmu Odpor,kterej tu není vyjmenován...??
  • liev

    Já mám v každém filmu oblíbím zaporáka takže pro mě je jasná volba x-men:origins jak zahrál Victora Creeda(sabretooth) to bylo úplně nejvíc úžasný jsem ráda že mu tu roli dali nikdo by to nezahrál líp *14* *14* *14*
  • anetajs

    lievova podobizna

    čauky dneska jsem potkala kluka kterej byl na chlup podobný na lieva mohlo mu být tak16-17 byl nádhernej,ale z jeho očí vyzařoval smutek,nenávist a trocha lásky dohromady *14*
  • qiuck

    CSI

    Už jsem si našel díly, ve kterých hrál:-) a super:-)ale škoda, že umřel:'( kéž by tam mohl hrát dál... *9*
  • qiuck

    Liev Schreiber

    Ahoj, Liev je fakt herec s velkým charakterem. Je jich víc, ale z něj to tak nějak už vyřazuje :-) chci se zeptat, v jakých dílech Liev hrál v CSI? Jsem ho tam neviděl:(díky moc. *9*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit