Přejít na výpis diskuzí

Leslie Nielsen

OSOBNOST 31.12.2006 
27 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Luky1987

    Nemal som ho v láske ako herca 

  • love007
    Leslie by hustej jako dracula *5* *3*
  • Leslie

    Měla jsem a stále mám Leslieho moc ráda. Když jsem se dozvěděla, že zemřel začala jsem brečet. Odpočívej v pokoji. *4*
  • narozeniny

    Dnes by mistrovi bylo 85 let aspoň podloe toho co my přišlo na mail
    Leslie každej den bez tebe je jako den bez piva pro méno otce
    Strašný škoda že nejsi mezi námi
  • R.I.P

    Mistr všech mistrů.Odpočívej v pokoji. Utoponec na utěku : Tvé lži jsou jako banány,přicházejí ve velkých žlutých trsech :D
  • Velká škoda

    Umřel jeden z největších komiků..... *9*
  • Lítost

    V neděli zemřel Mistr parodie Leslie Nielsen.Je mi ho líto,jeho rodiny a všem,kteří ho měli rádi.Nielsen(Poručík Drebin)žije ve svých filmech dál.
  • farie

    Leslie...

    ...Jste král komedií a parodií! Při vašem hereckém umění vždycky chytám největší záchvaty smíchu a jedno, jestli jsem film viděla jednou, nebo 10x. Všechny díly Bláznivé střely jsem si zamilovala nejvíc a to právě díky vám! Odpočívejte v pokoji
  • R.I.P

    Leslie doufám že pokud jsi zemřel že se dostaneš alespoň do nebe :( bez tebe už nebude filmová brandž to pravé ořechové :( navždy zustaneš v našich srdcích :) ale nemůžu tomu uvěřit že už nejsi mezi námi :(
  • Leslie

    Žhavé výstřely patří mezi nejlepší komedie, kterou jsem kdy shlédl. Budeš mi chybět Leslie R.I.P
    • Re: Leslie

      To je pěkné že se ti líbí žhavé výstřely, ale on tam jaksi nehraje :D btme *13*
      • Re: Re: Leslie

        Tý jo já se sek...tak bláznivá střela ! *8*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit