Přejít na výpis diskuzí

Leona Lewis

OSOBNOST 20.6.2007 
56 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • všechno nejlepší Leono :) *3* *3* *3*
  • oelli
    Happy birthday!
  • Je úžasná.hlavnĕ písnička z avataru i see you je super
  • Je krásná :DDDDDD* a néé jen to ona krásně co krásně .... překrásně zpívá dojala mě k slzám :)* vyděla jsem X Factor a byla tak jako host a zpívala písničku (nevím jak se jmenuje ..zamoměla jsem :DDD*) a jakobych si pustila CD :))* sem nemohla až uvěřit ..!! nejlepší zpěvačka na světě :))* to musíte uznát taková Rihanna ..!! jsem byla na koncertě v Praze v O2 oréně a jako šo vydět že ty její písničky byly teda jako dost upravenéé..!! xDD* zpívala jako naprosto faleště..! xDDD* hrůze prostě ale Leona Lewis ta nemusí upravovat vůbec nic ... :D* má překrásný hlas... dar od BOHA!!! :)))))*
  • Vše nejlepší Leono máš nádherný hlas! *15* *3* *1* *1*
  • connietalbot

    všechno nejlepší

    všechno nejlepší k narozeninám.. je opravdu úžasná má můj veliký obdiv:)
  • Leona

    Leona je moc krásná a krásně zpívá chci se naučit text její písničky... už kousek umím.. *3* *14* má krásnou plet obdivuju ji!!
    • anet.k

      Re: Leona

      není divu, kdž to je modelka =) Já Leonu mám taky strašně moc ráda a je nádherná stejně, jako její hlas. Už několik jejích písniček umím nazpaměť. *3* jenom mě trochu mrzí, že tahle diskuze je tu taková prořídlá, že těch příspěvků tady moc není. Maximálně tak "všechno nejlepší Leono" jinak samý nesmysly.
  • nelmo

    vše nééjky

    Všechno nejlepšííí!!! *14*
    • anet.k

      Re: vše nééjky

      Taky přeju všechno nejlepší =) mno i když trochu pozdějc :D
  • vše nejlepší :-****

    vse nejlepšíí *14*
  • avril-nely

    nEjj soNg

    http://www.youtube.com/watch?v=3YDz -ftqr1g

    nádhera!!!!!!!!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit