Přejít na výpis diskuzí

Lenka Procházková

OSOBNOST 10.2.2013 
5 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Paní Procházková, nechtěla jsem věřit svým očím, když jsem četla váš příspěvek v sestře Blesku - Parlamentních listech. To jste opravdu klesla tak hluboko? Do čeho "balíte" vy svoje lži a Lži a podrazy pana prezidenta Zemana? Nebo je nechcete vidět? Vy, spisovatelka, nerozumíte kauze "Peroutka"? A v případě Bradyho máte nějaké důkazy, že jsou lháři a vše si vymysleli? Jestli v tomto duchu vychováváte Vaculíkovy děti, tak se musí Vaculík obracet v hrobě (naštěstí už jsou velké a můžou se za maminku jen stydět). Jsem v naprosté depresi, když i inteligentní lidé si nechají nabulíkovat takové nesmysly a ještě je hájí.Nechcete se nejdříve přesvědčit o věci a pak do ní teprve šlápnout? To byste měla mít za svá léta v disidentu (alespoň po dobu, kdy jste žila s Vaculíkem) naučené. Ale je to asi stářím, je mi vás líto!
    • Mě je zas líto paní Procházkové a pana prezidenta, že musí snášet a odrážet útoky duchovně opozdilých lidí, jako jste např. i vy.
  • Vážená paní,plno argumentů, které uvádíte je pravdivých, ale budou-li mít lesy nebo nemovitosti svého majitele dá se předpokládat, že se o majetek bude starat a ne ho nechat zdevastovat nebo rozkrást.Toto je má reakce na článek který koluje na internetu. Zdravím Vás a přeji hodně energie Tom.
  • Milá paní Lenko,
    děkuji Vám za realistické hodnocení morální i profesionální úrovně části našeho zdravotnictví ve Vašem příspěvku do přílohy Práva. Jsou zdravotníci, kteří považuji svou práci za povolání a jiní pro něž to jsou nucené práce. Těch druhých dnes bohužel rychle přibývá.
    Dnes jsem se v Právu konečně dočkal reakce na prezidentovo hodnocení našich vrcholných představitelů v roce 1968. Dle mého názoru to byli ve velké většině poctiví lidé u nichž zájem republiky a jejich obyvatel byl nadřazen zájmům osobním- z tohotohlediska zcela jistě zatím poslední garnituira v tomto státě.Proto dokázali podchytit celý národ viz prvomájové oslavy v roce 1968. Z tohoto hlediska jsou stále považováni za nebezpečné a psalo se nich jak v době normalizace tak v současné tzv demokracii jen minimálně. Bojím se,že se tím podařilo vytěsnit tyto lidi z hlav dnešní mladé generace a bohužel naplňovat některé myšlenky traktátu "Poučení z krízového vývoje", který nám byl v mládí absurdním zdrojem pobavení. Původně jesm chtěl o tom napsat sám do Práva, ale psal jsem tam opakovaně bez efektu a podle jhmen podepsaných v rubrice "Dopisy čtenářů" mají svůj okruh,kterým dávají slovo opakovaně a o další nestojí. Takže se obracím na Vás- vy jste známá, Vás otisknou. Napište seriál o lidech roku 1968 včetně Vašeho táty a uveřejněte ho v Právu. Jsou to jediné slušné noviy v tomto státě.
    Vnučka je zdravá? Zdraví Jiří.2
  • Paní Procházková, díky za skvělý článek o j. Palachovi v Britských listech, to by si měli mladí povinně přečíst, než je současná garnitura úplně zblbne. Držím palce ve Vašem boji proti větrným mlýnům.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit